• Ново
Атина Корк Тркач Килим

Атина Корк Тркач Килим

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Колекцијата Атина нуди најширок спектар на опции со изглед на природна трева и издржливост на волна, Атина е Тафтувана и Врзана во САД од 100% Волна со 15 гранични опции, вклучувајќи Памук и Уметнички Кожи. Големина На килим( Ft) : 2,5' x 8'. Машина Тафтувана И Рачно Завршена Конструкција. Преоден Стил. Изработени од 100% Волна. Поддршка : Акција Назад. Содржи Латекс. 30 Дена Без Дефекти На Производителите. Редовно вакуумирајте само со вшмукување, исклучете ја лентата за тепање. Исчистете го местото со влажна крпа и благ детергент. Се препорачува професионално чистење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Свит сет на крајни табели злато
  • Ново
Оценка на клиентот:

Свит сет на крајни табели злато

Бесконечни можности Овие крајни табели со нивните јамка, бесконечен дизајн и огледални врвови прават и

DEN 1919.84