• Ново
Пистата авенија мода и глам wallидна уметност платно ги отпечати чевлите „Сандалонски чевли“ - бело, црно

Пистата авенија мода и глам wallидна уметност платно ги отпечати чевлите „Сандалонски чевли“ - бело, црно

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Сандалонски чевли, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна бела боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Убавина и моден дизајн со тема за чевли за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно виси . Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и мастила отпорни на избледени за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои . Достапно во неколку опции за големина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Отворање на колаж со фотографии
  • Ново
Оценка на клиентот:

Отворање на колаж со фотографии

Фотографијата е навистина еден од најдобрите начини да се фатат скапоцени моменти во нашите животи...

DEN 3.33
Ајрин ИНЕВЕНТ Тркалезна столица со тркала високо прилагодливи бар седишта за столче за вртење на столчето за масажа на салонот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ајрин ИНЕВЕНТ Тркалезна столица со тркала високо прилагодливи бар седишта за столче за вртење на столчето за масажа на салонот

Опис : Тој е високо прилагодлив (18.1124 инчи), може да ја прилагодите неговата надморска височина за да ја з�

DEN 959.84