• Ново
Војна На Ѕвездите Ретро Колекција Боба Фет Војна На Ѕвездите: Мандалориската Акциона Фигура

Војна На Ѕвездите Ретро Колекција Боба Фет Војна На Ѕвездите: Мандалориската Акциона Фигура

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Откако се сметаше за еден од најстрашните ловци на награди во галаксијата, Боба фет навидум ја дочека својата смрт во јамата сарлак. Преживеан до неговото јадро, фет живеел да се бори уште еден ден. Децата и колекционерите можат да ги замислат најголемите битки и мисии во Сагата Војна На Ѕвездите со фигури Од Ретро Колекцијата Војна На Ѕвездите! Со исклучителни карактеристики и декорација, оваа серија го отелотворува квалитетот и реализмот што го сакаат приврзаниците На Војна на Ѕвездите. Ретро Колекцијата Војна на ѕвездите вклучува бројки од 50-годишното наследство На Галаксијата Војна На Ѕвездите, вклучувајќи филмови и серии во живо. (Дополнителни производи секој продаваат одделно . Предмет на достапност.). Бројката За Ретро Колекција од 3,75 инчи е детална за да изгледа како боба Фет (Повторно Оклопен) лик од Војна на Ѕвездите : мандалориската серија во живо на Дизни плус, со дизајн и детали инспирирани од Фигурите На Војна на Ѕвездите во 1970-тите. Војна на ѕвездите производите ги произведува хасбро под лиценца Од Лукасфилм Дооел.Хасбро и сите поврзани термини се трговски марки на хасбро. Вклучува : слика и 2 додатоци. Слика скала : 3,75 инчи. Возраст 4 и предупредување : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ-Мали делови. Не за деца под 3 години. ● одличен додаток на секоја колекција Војна На Ѕвездите. АРТИКУЛАЦИЈА И ДЕТАЛИ ИНСПИРИРАНИ ОД КЕНЕР : фановите И колекционерите На "Војна На Ѕвездите" можат да ја прикажат оваа бројка, со пет точки на артикулација, во нивната акциона фигура и собирање возила.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дете од моето девојче печатено стр
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дете од моето девојче печатено стр

Вашето мало девојче ќе изгледа толку симпатично во комбинација во ова мое дете од бебето Девојче од беб�

DEN 1.00
Студио Wynwood Printed Town & City Canvas Art Print
  • Ново
Оценка на клиентот:

Студио Wynwood Printed Town & City Canvas Art Print

Маја Вронка Вода на Виста Виста, е вешто направено современо уметничко дело од вистински уметници Со се

DEN 704.00
Панталони заштеда на прилагодено вклопување автомобилски подни душеци за BMW I целата заштита на времето за автомобили, камиони,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Панталони заштеда на прилагодено вклопување автомобилски подни душеци за BMW I целата заштита на времето за автомобили, камиони,

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc подот за автомобили Постави за BMW i8 2021, дизајнирани прила

DEN 1407.84