• Ново
Фарови Компатибилни Со 2012 - Тојота Камри Десен Патник Халоген Со сијалица

Фарови Компатибилни Со 2012 - Тојота Камри Десен Патник Халоген Со сијалица

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

СПЕЦИФИЧНОСТ НА ПРОИЗВОДОТ Тип На Склопување : Вклучени Композитни Сијалици : Со Тип на Сијалица(и)Тип На Сијалица : Боја На Халогенленс : Проѕирна Леќа; Хром Внатрешен Сноп : Тип На Нофитмација : Директна Замена Друг Дел Број : 8111006470, до2503211 гаранција : 1-годишна Неограничена-Гаранција За Километражапроизведени Од Компоненти Со Врвен Квалитет, ова е вашата најдобра опција и Ефтина Замена за Вашите Потреби за Обнова, Поправка и Одржување - Производ За Замена На Ое за Вашиот Оштетен Или Стар Фабрички Дел.Компатибилен со следниве возила : Позиција : Десно Toyota2012 - 2014 Camry Oe Број : 8111006470. Број на врската : ДО2503211. Размена На Дел Број : 8111006470, ДО2503211. Одговара Изберете : 2012-2014 ТОЈОТА КАМРИ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата