• Ново
Фарови Компатибилни Со 2000-Шевролет Импала Десен Патнички Халоген Со сијалица

Фарови Компатибилни Со 2000-Шевролет Импала Десен Патнички Халоген Со сијалица

Buyers rating:
DEN 835.36

Износ

СПЕЦИФИЧНОСТ НА ПРОИЗВОДОТ Тип На Склопување : Вклучени Композитни Сијалици : Со Сијалица(и)Тип На Сијалица : Боја На Халогенленс : Јасен Сноп За Леќа : Нофит : Директен Тип На Фитинг : Директна Замена Друг Број На Дел : 10349962 Дел Број На Врска : Gm2503201nterchange Дел Број : 10349962, Gm2503201 Гаранција : 1-година неограничено-Гаранција ЗА КИЛОМЕТРАЖАПРОИЗВЕДЕНИ Од Компоненти Со Врвен Квалитет, ова е вашата најдобра опција И Ефтина Замена За Вашите Потреби За Обнова, Поправка И Одржување - Производ За Замена На Ое За Вашиот Оштетен Или Постар Фабрички Дел.Компатибилен со следниве возила : Позиција : Десно Белешка : Модели Изградени до 02-05-04чевролет2000 - 2003 Импала2004 Импала Ое Број : 10349962. Број на линк : ГМ2503201. Размена На Дел Број : 10349962, ГМ2503201.

Карактеристики

Производи во категоријата