• Ново
Лековити раце виолетова етикета женски панталони за чистење на тони тони со 6 џеб

Лековити раце виолетова етикета женски панталони за чистење на тони тони со 6 џеб

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Исцелување раце виолетова етикета 9141 Тони со 6 џебни атлетиви инспирирани јога пантолони за жени-тенок вклопување, високо-перформанси за истегнување медицински чистач, панталод модерен дизајн со максимална издржливост : Нашиот тони пантолови ви го дава изгледот што го сакате со потребната трајност. Одликувајќи се со директен стил на нозе, револуционерната јога со високи перформанси, плетено удобно истегнување на половината и детали за зашивање на панелите на страничните нозе ќе останат во чекор со сите ваши барања. Мерења на инсеим (засновани на мали) : редовни (31 ”), петици (28,5”), високи (33,5 ”). Модата ги исполнува перформансите : со перформанси и издржливост на „миење и абење“, оваа пантолона има џебови со патенти и кабриолет влечење што може да се носи внатре и надвор за модерен изглед. Додавајќи допир на разноврсност во вашата униформа, оваа атлетична јога инспирирана од панталони лесно транзиции од работа до релаксација . многу складирање : Панталонот „Тони Медицински чистач Pocketеб на тркачот на задниот дел од јога -лентата за половината, совршен за скоро секој додаток што го сакате токму на вашите прсти. Без разлика каде работите или каква е вашата работа, знаеме дека ќе цениме многу џебниот простор.

Карактеристики

Производи во категоријата

Medline Madison Ave Unise Stretch Pocket Scrub Top
  • Ново
Оценка на клиентот:

Medline Madison Ave Unise Stretch Pocket Scrub Top

Стил во движење со нашиот Медисон Ave ™ ™ Unisex Scrub Top Оваа 4насочна ткаенина за истегнување се движи со вас..

DEN 3.33
Landau V-вратот цврст чистач на врвот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Landau V-вратот цврст чистач на врвот

Овој чистач на вратот Vвратот за мажи е совршено одговара за професионалниот кој сака "скршен во" изглед

DEN 434.72
Чудоверот за чуда од 5033-ман
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чудоверот за чуда од 5033-ман

Чудата работа дизајнираше уникатен и достапен алатка за комунални услуги само за момците Машкиот карго

DEN 335.84
Чудоверот за чуда од 5033-ман
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чудоверот за чуда од 5033-ман

Чудата работа дизајнираше уникатен и достапен алатка за комунални услуги само за момците Машкиот карго

DEN 349.44