• Ново
Wonderwink W 63555-Men's V-Neck Scrub Top

Wonderwink W 63555-Men's V-Neck Scrub Top

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Оваа прекрасна машка врата со вратот ја комбинира алатката на врвот на чистење со изглед од дизајнер. Деко -шевове со стилизирани и симетрични линии низ целиот свет. W1 Карактеристични силуети прилагодени за сите форми и големини, W2 водечка структура на микро-влакна технологија, функционална алатка W3 со употреба на пространи џебови, повеќе додатоци за додатоци создава одлична организација. Чудовид брендиран силиконски прстен лев џеб на градите | страничен цвест влез предни џебови | јамка за значка на десно рамо | Рефлексивна лента на задниот врат | 4 инчи странични цвеќиња на цвест на полите | Чудовистички лого носители на левиот ракав | 100% Механичко истегнување полиестер за чудо од силиконски прстен, брендиран со силиконски прстен, лево градите, лево градите, лево градите, лево градите Џеб. Предни џебови за влез на цвест. Јамка за значка на десно рамо. Рефлексивна лента на задниот врат. 4 -инчни странични отвори за цвест на полите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Medline Madison Ave Unise Stretch Pocket Scrub Top
  • Ново
Оценка на клиентот:

Medline Madison Ave Unise Stretch Pocket Scrub Top

Стил во движење со нашиот Медисон Ave ™ ™ Unisex Scrub Top Оваа 4насочна ткаенина за истегнување се движи со вас..

DEN 223.36
Wonderwink W 63555-Men's V-Neck Scrub Top
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wonderwink W 63555-Men's V-Neck Scrub Top

Оваа прекрасна машка врата со вратот ја комбинира алатката на врвот на чистење со изглед од дизајнер...

DEN 434.72
Wonderwink W 8355-MENS ZIP FRONT FRONT SCRUB јакна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wonderwink W 8355-MENS ZIP FRONT FRONT SCRUB јакна

Колекцијата за чистење на Screbs Wonderwink W123 од колекцијата Wonderwink W123 е лесна есенцијална јакна за чистење рун�

DEN 3.00