• Ново
Студиото Винвуд Студио и Skylines Wallидни уметности платно печати „Големо јаболко Имиња Вуд“ градови во САД - Браун, Бело

Студиото Винвуд Студио и Skylines Wallидни уметности платно печати „Големо јаболко Имиња Вуд“ градови во САД - Браун, Бело

Buyers rating:
DEN 1887.84

Износ

Големото јаболко имиња Вуд, е вешто направено рустикално уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна кафеава боја, ова ликовно печатење од страна на Авенија Писта е совршен допир на допир на вашата тема за украси за дома. Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Дизајн на град и град со тема на градовите во Соединетите држави за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Карактеристики

Производи во категоријата