• Ново
СВЕТСКИ ИНДУСТРИИ СВЕТСКИ е ваша фраза Геометриска шема на Circle Canvas Wallидна уметност, 40, дизајн од Лил Руе

СВЕТСКИ ИНДУСТРИИ СВЕТСКИ е ваша фраза Геометриска шема на Circle Canvas Wallидна уметност, 40, дизајн од Лил Руе

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметнички дела се однесуваат на : графики; Светот е ваш, геометриски, шема. Дизајн од Лил Руе.

Карактеристики

Производи во категоријата