• Ново
Цветање вазна I Галерија, завиткана од платно wallидна уметност, 16x20

Цветање вазна I Галерија, завиткана од платно wallидна уметност, 16x20

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Убава, висококвалитетна галерија завиткана од платно wallидна уметност-изгледа исто како музејско парче! Цветање вазна I е разноврсно wallидно уметничко дело што ќе изгледа фантастично во вашата кујна, просторија за прав, гостинска соба или соба за сонце. Висококвалитетното платно е професионално завиткано околу отпорни на искривени, структурно инженерски шипки за носилки. Вклучен е хардвер за монтирање - само извадете го од кутијата и подготвено е да се обеси! Noticeе забележите дека нашите платна има густа длабочина од 1,5 ", што е потешка и подебела, одржувајќи ја стабилноста и структурниот интегритет. Нашата потешка дебелина гарантира дека вашето прекрасно парче платно ќе се прикаже убаво додека се спротивставува на какво било извртување и искривување. Вие сте. Сигурно да добиете комплименти од семејството и пријателите кога ќе го видат ова убаво парче wallиден декор. Цветање вазна Јас сум навистина привлечен! Бидете сигурни да го разгледате нашиот огромен избор на платна обвиткана со галерија! Ние ги извориме најдобрите уметнички дела, фотографија и слики во Светот да ви обезбеди апсолутно зачудувачки wallиден декор за вашата куќа, стан или канцеларија. Целата наша wallидна уметност на платно е произведена за вас со голема грижа и се испраќа директно до вас од нашата домашна фабрика.

Карактеристики

Производи во категоријата

Vlad dumitrescu 'inainte de craciun' Canvas Art
  • Ново
Оценка на клиентот:

Vlad dumitrescu 'inainte de craciun' Canvas Art

Уметник : Влад dumitrecusubject : Пејзаж апестит : Модерни многу фотографи чии дела сега висат во уметнички галер

DEN 2.67