• Ново
Plusенска големина на Terra & Sky Plus Sefendy Essential Tunic Layer Layer Layer, пакет

Plusенска големина на Terra & Sky Plus Sefendy Essential Tunic Layer Layer Layer, пакет

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Поставете го нагоре! Стајлинг на Тера пуловер. Без ракави. Дополнителна долга, должина на туника; ребрести текстура. 58% памук/39% модал/3% спандекс. Машина за перење. Увезени. Womenенски плус големина 2-пакувања дополнителни долги резервоари од Terra & Sky.

Карактеристики

Производи во категоријата