• Ново
Ловско Фустан за Породилно Лизгање За Жени Доење Фустан Печатење Фустан Со Прашка Без Ракави Фустан За Бременост Светло Сина

Ловско Фустан за Породилно Лизгање За Жени Доење Фустан Печатење Фустан Со Прашка Без Ракави Фустан За Бременост Светло Сина

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Големина На табела : С Биста : 90см/35.43 "должина : 95см/37.40". Големина : М Биста : 96см/37.80 "должина : 96см/37.80". Големина : Л Биста : 102см/40.16 "должина : 97см/38.19". Големина : XL Биста : 108cm/42.52 "должина : 98cm/38.58". Големина : XXL Биста : 114cm/44.88 "должина : 99cm/38.98". Фустан За печатење Фустан Без Ракави Фустан За Бременост За Breastfeeding Features : 1.It изработен е од квалитетни материјали, доволно издржлив за вашето облекување2.Стилскиот и удобен дизајн ве прават попривлечни Згодни3.Одлично За Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!4.Носете Го Овој Фустан за Да Ја задржите Модата и да го направите вашиот живот попријатен.5. нов И Добар Квалитет.Информации за производот : Сезона : Пролет, Лето, Aut : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 КОМПЈУТЕР Женски Фустан За Породилно Лизгање Фустан За Жени Доење Фустан За Печатење Фустан Со Прашка Без Ракави Фустан За Бременост Светло Сина. Материјал : Памук. Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. Имајте убав ден!.

Карактеристики

Производи во категоријата