• Ново
Статуата На Слободата ГРОЗДОБЕР Аниме 90-Ти Аниме Њујорк Стилски Графички Женски Маици-Летни Врвови За Жени Со Уникатен Принт-Кошули Со Кратки Ракави За Жени Подаро

Статуата На Слободата ГРОЗДОБЕР Аниме 90-Ти Аниме Њујорк Стилски Графички Женски Маици-Летни Врвови За Жени Со Уникатен Принт-Кошули

Buyers rating:
DEN 271.20

Износ

Барате стилска и удобна Маица што можете да ја носите за секоја пригода? Не гледајте подалеку од нашата женска стандардна Маица со кратки ракави. Со уникатен графички принт на градите и меко, удобно чувство, Оваа Маица е совршена за секојдневно носење, лежење дома, патување или удирање во теретана.Маичката има одлично вклопување кое е и стилско и удобно. Има мало истегнување до него, овозможувајќи му да ги прегрне вашите облини на сите вистински места, а истовремено е лесен за движење. Кошулата е изработена од висококвалитетни материјали кои се меки на допир и нема да се намалат по миењето.Оваа Маица е дизајнирана да трае, со висококвалитетна конструкција која обезбедува долготрајно абење. Може да се мие рачно или машински, и е лесен за нега. Сепак, не треба да се натопува долго време или да се избелува, а идеалната температура за перење не е повисока ОД 45 °C.Без разлика дали барате забавен и стилски летен врв, симпатична графичка маичка или само удобна и разноврсна Маица што можете да ја носите секој ден, оваа женска стандардна Маица со кратки ракави е совршен избор. Па зошто да чекаме? Земете ја вашата денес и доживејте ја совршената комбинација на стил и удобност! 1. Модерни Графички Маици : Издвоите во стил. 2. Мек И Удобен Материјал : Изработен од меки и удобни материјали со вистинска количина на истегнување, нашата маичка обезбедува целодневна удобност без разлика дали лежите дома, извршувате задачи или вежбате. 3. Разновидна Облека : Совршена За секојдневно носење, лежење дома, патување и вежбање, нашите женски маици се разноврсен додаток на секоја гардероба. 4. Лесно За Нега : овие графички маици се перат во машина и лесно се грижат, земајќи минимални напори да изгледаат одлично и да ја одржат својата форма. 5. Лесно За Нега : оваа маичка може да се пере и рачно и во машина, што го прави удобен и лесен за одржување со текот на времето.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ден На Независноста Женски Врвови Модна Кошула Жени Модни Ракави Денот На Независноста Кошули Соодветни Врвови Тркалезен Врат
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ден На Независноста Женски Врвови Модна Кошула Жени Модни Ракави Денот На Независноста Кошули Соодветни Врвови Тркалезен Врат

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Долг Ракав Тип На Ше�

DEN 2.33
Жените оз. Кул Маица За Возење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жените оз. Кул Маица За Возење

4.0 мл., 100% полиестер интерлок50+ УПФ рејтингдвоен игла шиење на вратот, ракавите и долниот хемперфект за п�

DEN 271.84
Женски Маица Дише Улична Облека Печатени Кратки Ракави Екипажот Вратот Лабава Дами Женски Трендовски Симпатична Облека За Плажа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Маица Дише Улична Облека Печатени Кратки Ракави Екипажот Вратот Лабава Дами Женски Трендовски Симпатична Облека За Плажа

Големина : S Биста : 96cm / 37.80" Рамо : 44cm / 17.32" Ракав : 17.5 cm / 6.89" Должина : 63cm / 24.80" Големина : М Биста : 100cm / 39.37" Рам�

DEN 3.33
Калифорнија-Сан Франциско Подарок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Калифорнија-Сан Франциско Подарок

Оваа маица е многу мека, лесна и дише Ткаенината е претходно намалена за да се обезбеди удобно и слабеењ�

DEN 255.20