• Ново
Делу Женски Обични Маици Со Кратки Ракави Летен Екипаж Лабава Фит Туника Маица Блузи

Делу Женски Обични Маици Со Кратки Ракави Летен Екипаж Лабава Фит Туника Маица Блузи

Buyers rating:
DEN 318.40

Износ

Материјал : 60% Полиестер, 35% Памук и 5% Спандекс. Изработена од супер мека и удобна ткаенина, одлична за секојдневно носење. Карактеристики : Обични маици за вратот на екипажот, еднобојни кошули со кратки ракави за жени, летни секојдневни лабави врвови за шик и елегантен изглед. Прилика : маичката е совршено поврзана со фармерки, шорцеви, слаби Хеланки, џеги и сандали за пристоен изглед.Погоден за бизнис, канцеларија, работа, секојдневно, секојдневно носење, спорт, одмор и место за одмор. Опуштената плетена Маичка доаѓа со деколте на екипажот и половина ракави. Напикајте го овој растеглив врв во пар потресен тексас со темно миење. Памучна мешавина растегливата изработка се чувствува мека и удобна. Ве молиме изберете ја вистинската големина што ви одговара според табелата со големини. Одговара за секојдневно носење, работа, на отворено, училиште, шопинг, состаноци, одмор и вежбање. Тоа е задолжително во вашата гардероба.

Карактеристики

Производи во категоријата

Жените оз. Кул Маица За Возење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жените оз. Кул Маица За Возење

4.0 мл., 100% полиестер интерлок50+ УПФ рејтингдвоен игла шиење на вратот, ракавите и долниот хемперфект за п�

DEN 271.84
Гузом Женски Маици Клиренс-Печатени Удобни Лабави Врвови Помлади Врвови Кратки Ракави Симпатична Обична Маица За Вратот На Екипажот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гузом Женски Маици Клиренс-Печатени Удобни Лабави Врвови Помлади Врвови Кратки Ракави Симпатична Обична Маица За Вратот На Екипажот

Гузом Женски Маици Клиренс Печатени Удобни Лабави Врвови Помлади Врвови Слатки Обични Маици За Вратот

DEN 159.84
Париз Мон Амур
  • Ново
Оценка на клиентот:

Париз Мон Амур

Не можеш да згрешиш Со Париз Мон Амур! Женска МаицаСлика од Шатерсток која ви дава автентичен стил секој

DEN 1.67
Летни Блузи За Жени Дозвола - Продажба Краток Ракав Плус Големина Печатење Цветни Шема Копчиња Маици Круг Вратот Класичен Лабава
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Блузи За Жени Дозвола - Продажба Краток Ракав Плус Големина Печатење Цветни Шема Копчиња Маици Круг Вратот Класичен Лабава

Немојте Да Се Исушите.НАШИОТ ДИЗАЈН ОДРЖЛИВА ИДНИНА сѐ доаѓа со метод, од истражување на модниот тренд д

DEN 156.64