• Ново
Марвел Стрипови Отров Женски Карактер Вратоврска-Боја Маица Маица Врвот Екипажот

Марвел Стрипови Отров Женски Карактер Вратоврска-Боја Маица Маица Врвот Екипажот

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Стриповите На Марвел Отровната кошула за Вратоврска е совршен избор за секој обожавател на Темниот И иконски Отров На ликот од Универзумот На Марвел. Изработена од висококвалитетна 100% памучна ткаенина, кошулата нуди удобно и опуштено вклопување, идеално за секојдневна облека или покажување на вашата љубов кон Чудо на настани и конвенции. Кратките ракави и класичниот дизајн на вратот на екипажот го прават разноврсен и погоден за спарување со фармерки, шорцеви или хеланки, овозможувајќи бескрајни можности за стилизирање. Машинско перење ладно и ниско паѓање за одржување на живописните бои на кошулата. ГОЛЕМИНА / МЕШАВИНА ОД МЕКА ТКАЕНИНА-кошулата е направена од мек и удобен 100% памук. Лесната марка на кошулата ја прави совршена за секојдневно носење и ќе направи секој обожавател да се чувствува одвоен од универзумот На Стрипови На Марвел. КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН НА КАРАКТЕРИ-Изработена со внимание на деталите, оваа кошула го содржи ликот познат како" Отров", вонземски симбиот со аморфна форма слична на течност која преживува со поврзување со домаќин.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женска Маица Женска Црна Чипкаumn И Зима Тенок Раглан Ракав V Вратот Џемпер Маица Женски Памук Вискоза Маици Полиестер, Спанде
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Маица Женска Црна Чипкаumn И Зима Тенок Раглан Ракав V Вратот Џемпер Маица Женски Памук Вискоза Маици Полиестер, Спанде

Женска црна чипка aut и зима тенок раглан ракав Против Вратот Џемпер маица Материјал : Полиестер, Спандек�

DEN 207.84
Маица за кратки ракави за жени
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маица за кратки ракави за жени

Во основата на секоја одлична гардероба е збирка на најважни работи со кои никогаш не можете да тргнете

DEN 1.00
Статуата На Слободата ГРОЗДОБЕР Аниме 90-Ти Аниме Њујорк Стилски Графички Женски Маици-Летни Врвови За Жени Со Уникатен Принт-Кошули
  • Ново
Оценка на клиентот:

Статуата На Слободата ГРОЗДОБЕР Аниме 90-Ти Аниме Њујорк Стилски Графички Женски Маици-Летни Врвови За Жени Со Уникатен Принт-Кошули

Барате стилска и удобна Маица што можете да ја носите за секоја пригода? Не гледајте подалеку од нашата �

DEN 271.20