• Ново
RealSize женски украсен екипаж со кратки ракави, големини XS-3XL

RealSize женски украсен екипаж со кратки ракави, големини XS-3XL

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Подигнете го вашиот секојдневен стил со овој краток ракав од Real Size. Ласкавото тркалезно деколте со метални детали за хардвер дава вистинска количина на талент и раб на овој врвен пуловер. Разноврсен хит за вашата гардероба, оваа маичка изгледа кул со фармерки и патики или полиран со панталони и потпетици. Со своето удобно вклопување и ткаенина, ќе го достигнете тоа повторно и повторно. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Fit : Modern. Деколте : екипаж со детали за метален хардвер. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : 26,5 ”предна должина; Плеска ткаенина Jerseyерси. Womenенски украсен екипаж од Real Size.

Карактеристики

Производи во категоријата

Жените оз. Кул Маица За Возење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жените оз. Кул Маица За Возење

4.0 мл., 100% полиестер интерлок50+ УПФ рејтингдвоен игла шиење на вратот, ракавите и долниот хемперфект за п�

DEN 271.84
Гузом Женски Маици Клиренс-Печатени Удобни Лабави Врвови Помлади Врвови Кратки Ракави Симпатична Обична Маица За Вратот На Екипажот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гузом Женски Маици Клиренс-Печатени Удобни Лабави Врвови Помлади Врвови Кратки Ракави Симпатична Обична Маица За Вратот На Екипажот

Гузом Женски Маици Клиренс Печатени Удобни Лабави Врвови Помлади Врвови Слатки Обични Маици За Вратот

DEN 159.84
Париз Мон Амур
  • Ново
Оценка на клиентот:

Париз Мон Амур

Не можеш да згрешиш Со Париз Мон Амур! Женска МаицаСлика од Шатерсток која ви дава автентичен стил секој

DEN 1.67