• Ново
Израмнето До Прва Година Назад Во Училиште Подароци Летна Графичка Маичка За Жени, Трендовски Кошула Со Кратки Ракави

Израмнето До Прва Година Назад Во Училиште Подароци Летна Графичка Маичка За Жени, Трендовски Кошула Со Кратки Ракави

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Барате разноврсна и стилска маица што можете да ја носите секој ден? Не гледајте подалеку од нашата женска стандардна маица со кратки ракави! Оваа кошула е совршена за различни прилики, вклучувајќи обични излегувања, лежење дома, патување и вежбање.Одликувајќи се со уникатен графички дизајн на градите, нашата маица е модна изјава која сигурно ќе ги сврти главите. Материјалот е мек и удобен на допир, со вистинска количина на истегнување за да се обезбеди одлично вклопување. Кошулата е дизајнирана да биде лесна за носење и лесна за совпаѓање со други парчиња гардероба, што ја прави избор за секоја облека.Една Од Најголемите работи за нашата женска маица е нејзината издржливост. Отпорен е на собирање и абење, така што нема да мора да се грижите дали ќе ја изгуби формата или ќе се распадне по неколку перења. Зборувајќи за перење, кошулата е лесна за нега. Можете да го фрлите во машината за перење или да го измиете рачно, и ќе излезе како ново.Без разлика дали барате летни врвови за жени или слатки врвови за жени во принцип, нашата графичка маичка е совршен избор. Се одликува Со Висококвалитетен и уникатен дизајн што го сакате, заедно со удобноста и практичноста што ви се потребни. Па, зошто да не се почестите со нов додаток во вашата гардероба денес? 1. Графички Дизајн : Издвојте се од толпата со нашата уникатна и модерна маичка за графички дизајн. 2. Мека И Удобна : бидете удобни во текот на целиот ден, без разлика дали сте дома или надвор и околу. 3. ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : со мека и еластична ткаенина, нашите женски маици се издржливи, анти-смалуваат и се перат во машина. 4. Издржлив : нашата маица е доволно цврста за да издржи често носење и перење без избледување или намалување. 5. Лесно За Нега : нашата маица е лесна за нега, можете едноставно да миете рачно или машинско перење на нежен циклус, за Одлични резултати избегнувајте белило и користете благ детергент.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дозвола Маица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дозвола Маица

Женска Мода Секојдневен Ден На Лабава Независност Печатење Краток Ракав V Вратот Маица Topfeurtearces : 1.Матер�

DEN 2.00