• Ново
Уникатни поволни цени бушаво крзно со крзно декоративно ќебето небо сино фрлање

Уникатни поволни цени бушаво крзно со крзно декоративно ќебето небо сино фрлање

Buyers rating:
DEN 239.52

Износ

Ова декоративно ќебе со шлаг од крзно од крзно е прикажано со крзно од едната страна, руно материјал од другата страна. Направено од 100% микрофибер полиестер, анти-статичките фрлања / кревети за кревети се совршени за користење во дома, канцеларија, кампување, внатрешен двор, итн. Чувајте топло, домашна декорација и реквизити за фотографија. Машинско миење одделно во ладна вода на нежна, не бели, не пеглајте, не исушете чисто, ве молиме измијте ја пред првата употреба. Забележете дека вистинската боја може да биде малку поразлична од сликата поради светлото за снимање. Варијабилноста од 2-3 см е можна поради рачно мерење. Поради логистичките причини, ние користиме компресирано пакување, ќебињата ќе бидат меки и мазни по миењето. Нашите производи може да имаат плови коса на површината на производот. Ова е нормален феномен, но нема да се пролее по нормалното миење на машината. Се радувам на вашето разбирање. Земја на потеклото : Увезено. Единствени поволни цени Shaggy Faux Fur Декоративно ќебе 100% микрофибер полиестер. Достапно во 4 големини : Фрли : 51 "x 59" Близнак : 59 "x 78" Full : 70 "x 78" кралица : 78 "x 90". 4 см долга коса бушава ткаенина од едната страна. Дишење и пријателска за кожата, обратна страна. Машина за перење. Супер мека и пријатна, домашна декоративна. Содржина на пакет : 1 x ќебе. Земја на потекло : Увезен.

Карактеристики

Производи во категоријата

Mocha Fau Fur Luxury Фрли 90in 90in
  • Ново
Оценка на клиентот:

Mocha Fau Fur Luxury Фрли 90in 90in

Ако очите се прозорци на душата, тогаш ова украсно фрлање / ќебе е прозорци за дизајнерската убавина на н

DEN 2.67
Thumbrintz Batik Monogram Fleece Throw, сино
  • Ново
Оценка на клиентот:

Thumbrintz Batik Monogram Fleece Throw, сино

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка Thummprintz Batik Monogram Fleece Folke, Blue : Убава уметност од MWW Desi

DEN 319.84
Симпатична Животни Шема Ќебе За Деца Девојки Момчиња Подароци Топла Лесна Супер Мека За Кревет Кауч Мрзелив Фланелен Фрли Ќебе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Симпатична Животни Шема Ќебе За Деца Девојки Момчиња Подароци Топла Лесна Супер Мека За Кревет Кауч Мрзелив Фланелен Фрли Ќебе

● Супер мек Микрофибер : ова ќебе е направено од 100% Висококвалитетен Микрофибер, кој се чувствува свиле�

DEN 1.33
Ќебе, Фрли Ќебе Фланелен Ќебиња Кралицата Големина, Шема Печатење Потопло Удобност Издржлив Домашен Декор Гроздобер Фрли Ќебе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ќебе, Фрли Ќебе Фланелен Ќебиња Кралицата Големина, Шема Печатење Потопло Удобност Издржлив Домашен Декор Гроздобер Фрли Ќебе

ЗА ФАБОТДФАБОТ е повеќе од само домашна стока; ние сме најважни дома Ние се стремиме да ги поместиме гра�

DEN 191.84
Дамаск Монограм Флеј Фрли, сино
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дамаск Монограм Флеј Фрли, сино

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка IDG Damask Monogram Fleece Throw, Blue : Убава уметност од MWW Design Stud

DEN 207.84
Shummprintz Chevron Monogram Fleece Throw, Fuchsia
  • Ново
Оценка на клиентот:

Shummprintz Chevron Monogram Fleece Throw, Fuchsia

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка Thummprintz Chevron Monogram Fleece Throw, Fuchsia : Убава уметност од MWW

DEN 1.67
Страшно Фрлање Ќебе Страшни Филмови Тема Врана Птица Седи На Човечки Стар Череп Фланелен Меко Ќебе За Возрасни Подароци За Ноќта
  • Ново
Оценка на клиентот:

Страшно Фрлање Ќебе Страшни Филмови Тема Врана Птица Седи На Човечки Стар Череп Фланелен Меко Ќебе За Возрасни Подароци За Ноќта

карактеристично Руното што го избравме првично беше направено од 100% Полиестер Од Микрофибер, кој беше ч

DEN 399.84