• Ново
Фау Крзно Луксуз Фрли 60 во 90 инчи

Фау Крзно Луксуз Фрли 60 во 90 инчи

Buyers rating:
DEN 511.84

Износ

Ако очите се прозорци на душата, тогаш ова декоративно фрлање/ќебе е прозорците на дизајнерската убавина на нечиј сон. Додадете посебен допир на текстура и удобност во вашиот животен простор со ова дизајнерско луксузно фрлање лео вештачко крзно. Создадете и уживајте во вистинскиот изглед без да им наштетите на животните! * Рачно Изработени во САД *Боја : Кафеава, Беж *Содржина На Ткаенина : 100% Акрилик *Реверзибилна *Задна Страна : Соодветна Еднобојна Луксузна Фрлање Со Вештачко Крзно 60 инчи 90ин.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мраз Фрли Црвено
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мраз Фрли Црвено

САФАВИЕХ Фрост Фрли Црвен Мраз и црвената памучна позадина е сензационално мека на допир, а нејзината д�

DEN 3.33
Супермен Ќебе, 50 x60
  • Ново
Оценка на клиентот:

Супермен Ќебе, 50 x60

Изработени за удобност! Дизајнирано имајќи го предвид вистинскиот вентилатор, нашето ќебе со средна те�

DEN 479.84
Чунки плетено фрлање ќебе од Велукс
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чунки плетено фрлање ќебе од Велукс

Да! Тоа е џемпер за целото тело! Поставете го бујното плетено ќебе за фрлање од страна на Vellux во подножје�

DEN 2079.84