• Ново
Единствени поволни цени за женски зашилени пети на пети на пети на пети на пети на пети на пети на пети

Единствени поволни цени за женски зашилени пети на пети на пети на пети на пети на пети на пети на пети

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Inенски и елегантни, овие пумпи со потпетици со потпетици ќе додадат софистициран допир на која било облека. Од нивната елегантна силуета за укажани пети и потпетици од 8,5 см до прекрасниот ритам низ вампирите, овие пумпи ќе ви помогнат да создадете ефект на продолжување на нозете и засилување на стилот. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина (во инчи) Големина на САД Големина на Велика Британија - Големина на ЕУ должина на стапалото висина на потпетицата6 - 4 - 36 - 9 3 1/37 - 5- - 37.5 9 1/4 - 3 1/38 - 6 - - 38.5 - 9 2/3 - - 3 1/39 - 7 - 40 - 10 - 3 1/310 - 8 - 41 - 10 1/3 - - 3 1/311 - 9 - 42 10 5/8 - 3 1/3 Единствени поволни цени, женски зашилени пети на пети Rhinestone Slingback Stiletto Pumps Vamp : Faux кожа; Outsole : Faux кожа; Пета : Абс. Зашилен пети. Стилето потпетици. Обични чевли. Тока. Пролет лето. Кожна кожа.

Карактеристики

Производи во категоријата