• Ново
College Collection Womens Kristina Vegan Leather Slip на пумпи за отворени пети

College Collection Womens Kristina Vegan Leather Slip на пумпи за отворени пети

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Петиците за маче од Кристина од колекцијата ournournee ќе бидат чевли што ве привлекува комплименти, зајакнувајќи ја вашата доверба како никогаш порано. Одржувањето на таа привлечност, нивната луксузна веганска кожа, деталите за лакот со повеќе ленти и отворените пети ќе ја додадат таа совршена количина на стил за секоја пригода. Како бонус, нивното затворање на лизгање и подножјето ќе ги направи овие најудобни пар потпетици што некогаш ќе ги носите. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Sudенски STILETTO SUNDALTO STILETTO SUNDAL
  • Ново
Оценка на клиентот:

Sudенски STILETTO SUNDALTO STILETTO SUNDAL

Оливија Сарабет Аутсол Важни информации за гаранцијата : Забележете дека продавачот обезбедува своја г

DEN 1.67