• Ново
Единствени поволни цени за женски сандали со стилови на чисти сандали од каиш на глуждот

Единствени поволни цени за женски сандали со стилови на чисти сандали од каиш на глуждот

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Составени од отворено пети, овие чисти сандали со потпетици на глуждот, лесно е да одговарате на вашиот фустан, панталони или која било облека. Сандалите со потпетици на стилоти се суштински додаток за дами за веднаш да ги направат нозете подолги и тенки, додавајќи го модниот стил на матурска, забава или канцеларија. Лесно е да се спарите со фармерки или здолниште за обичен изглед. Забележете дека бојата може да варира малку според поставките на мониторот. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД пета до пети - висина на пета5 - 8 5/8 3 3/46 - 9 3 3/47 9 1/4 - 3 3/48 9 5/8 - 3 3/49 - 10 - 3 3/410 - - 10 1/4 - 3 3/4 Единствени поволни цени Sandенски сандали Стилето потпетици чисти сандали на глуждот Емералд зелена 8 вампи : Фаукс велур, Tpu; Аутсала : гума; Пета : Абс. Стилето потпетици. Јасна лента за глуждот. Отворен пети. Фаукс велур. Затворање на тока. Сандали за жени. Висина на пета : 3 3/4 инчи.

Карактеристики

Производи во категоријата