• Ново
TRCompare 3d Vorte Илузија Оптички Тепих Модерна Црна Дупка Тркалезна Површина Килим Геометриски Анти-лизгање Дневна Подлога Соба Декор Домашни Килими

TRCompare 3d Vorte Илузија Оптички Тепих Модерна Црна Дупка Тркалезна Површина Килим Геометриски Анти-лизгање Дневна Подлога

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

is_customized : YESModel Број : MOYDT2211010918 Technics : Машина Made Material : 100% Полиестерска Форма : Тркалезно Место : Стил На Миење Дневна Соба : Рачно Перење,Механичко Перење : Дома,ХОТЕЛ,Спална Соба,Декоративен Стил : Модерен Стил Потекло : Континентален Кинески Материјал : 100% Полиестер+Кристален кадифе : Анти-лизгање подлога од латекс со точки Применливи Прилики : Подот Во Дневната Соба/Подот Во Спалната Соба/Детскиот Простор За Играње/Подот Во Кујната/Подот Во Игротеката/Влезот На Вратата/Предност На Производот Во Бањата : (1) Ткаенината Се Чувствува Мека, Удобна, Флексибилна И Антистатичка.(2) лесно за чистење, може да се мие директно со машина за перење или рака, не паѓаат, не бледнеат.(3) нема мирис, нема штетни материи.(4) отпорни на абење, издржливи, отпорни на корозија, перат, отпорни на прашина, никогаш не бледнеат.Известување : 1.Теписите со големи димензии можат да се испраќаат само на меѓународно ниво откако ќе се преклопат. Тепихот што го добивте може да има некои набори, треба да почекате 3-7 дена, тепихот автоматски ќе се врати и наборите ќе исчезнат.2 : големината дозволува грешка од 1 см-5 см.3 : како резултат на серијата производство, ефектот на фотографија со интензитет на светлина ќе има разлика во бојата.За прилагодување : ве Молиме контактирајте не и обезбедете слики и димензии. Ќе го завршиме производството за 48 часа. TRCompare 3d Вител Илузија Оптички Тепих Модерна Црна Дупка Тркалезна Површина Килим Геометриски Анти-лизга Дневна Подлога Соба Декор Домашни Килими.

Карактеристики

Производи во категоријата

Современ Растителен Тепих Од Палма, Жолти Природни Лисја Внатрешен Декор Подлога За Теписи, Лесен Чист Тепих Со Поддршка Против
  • Ново
Оценка на клиентот:

Современ Растителен Тепих Од Палма, Жолти Природни Лисја Внатрешен Декор Подлога За Теписи, Лесен Чист Тепих Со Поддршка Против

Име на производ : Домашен Килим, луксузен Килим, Висококвалитетен Печатен Тепих Дизајниран имајќи ја пр�

DEN 312.00
Промоција Нордиски Теписи Меки Фланелни Теписи СО 3д Печатена Површина Теписи Морска Ѕвезда Бранови Подни Теписи Против лизгање
  • Ново
Оценка на клиентот:

Промоција Нордиски Теписи Меки Фланелни Теписи СО 3д Печатена Површина Теписи Морска Ѕвезда Бранови Подни Теписи Против лизгање

Главен Материјал : Неткаен Материјал, Фланелен Големина : 40 х 60см / 15.7 " х 23.6", 50 х 80см / 19.6 х 41.3", 40 х 120см / 1

DEN 1288.80