• Ново
Хемптон Уметност Јасни Марки 4 Х8 - Морничав Шкаф, Пк 1, Хемптон Уметност

Хемптон Уметност Јасни Марки 4 Х8 - Морничав Шкаф, Пк 1, Хемптон Уметност

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Хемптон Уметност Јасни Марки 4х8-Морничав Шкаф Хемптон Уметност Јасни Марки, 4" х 8", Морничав Шкаф : Хемптон Арт нуди врвен квалитет јасни акрилни марки во широк спектар на слики и теми за да одговараат на секој проект или стил на дизајн. Едноставно ставете на кој било акрилен блок, мастило и печат. Овој пакет содржи Морничав Шкаф : десет јасни марки на еден подлога од 8" х 4". Во согласност СО АСТМ Д 4236. Увезени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Рок-А-Блокови Печат Блок Сет-4 Пкг
  • Ново
Оценка на клиентот:

Рок-А-Блокови Печат Блок Сет-4 Пкг

РокАБлокови Печат Блок Сет 4 / Пкг4"X6", 3"X4", 1.5"X6", 1"X1" ПРИДРУЖНИК КРАФТЕР РОК БЛОКОВИ ГОЛЕМ ГУМЕН ПЕЧАТ МОНТА

DEN 2.67
Сунѓер Дауберс 3 Пкг 1.25 Х. 75 Х. 75
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сунѓер Дауберс 3 Пкг 1.25 Х. 75 Х. 75

Цукинеко 3 мали сунѓерски даубери за матрицирање Допрете сунѓер лесно на подлогата за печат...

DEN 1.00