• Ново
Завртка Терминал Блок, Терминал Блок Бакар 660V 15A За Системи За Дистрибуција На Електрична Енергија T1510

Завртка Терминал Блок, Терминал Блок Бакар 660V 15A За Системи За Дистрибуција На Електрична Енергија T1510

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Завртка Терминал Блок, Терминал Блок Бакар 660 V 15 A За Системи За Дистрибуција На Електрична Енергија T1510speciation : Точка Тип : Терминал Block Material : Copper Rail Ширина : Прибл. 26,3 мм/1,04 интерминална Ширина : Прибл. 30,3 мм/1,19 севкупна Висина : Прибл. 28мм/1.1 вклучување : Прибл. 6,87 мм/0,27 дебелина на додатоци : Прибл. 0,81 мм/0,03 вградена Струја : 15аратиран Напон : 660вуси : Широко се користат во мостови, осветлување, дистрибуција на енергија во тунел, системи за дистрибуција на енергија итн. Список на пакети : 2 x Терминален Блок Забелешка : ве Молиме напојувајте според употребениот напон, користењето други напони може да предизвика пожар и оштетување на производот! : Ширина на шината 26,3 мм/1,04 инчи, ширина на терминалот 30,3 м/1,19 инчи, вкупна висина 28 мм/1,1 инчи, клиренс 6,87 мм / 0,27 инчи, дебелина 0,81 мм /0,03 инчи. Универзална Железница : жичен терминал од Типот На Железница, силна компатибилност, широко користен во мостови, осветлување, тунели, системи за дистрибуција на енергија итн. Премиум Материјал : терминалите се изработени од чисти бакарни проводници, а специјално е обложен со брокат, кој е безбеден и издржлив.

Карактеристики

Производи во категоријата

Рачно изработен Фаќач На Соништа Со Камења И Монистра Домашна Спална Соба Автомобил Декор Подарок За Деца Возрасни, Виолетова
  • Ново
Оценка на клиентот:

Рачно изработен Фаќач На Соништа Со Камења И Монистра Домашна Спална Соба Автомобил Декор Подарок За Деца Возрасни, Виолетова

Главен Материјал : Пердув Големина : Како Што Покажува Сликата Количина : 1 ПАРЧИЊА Карактеристики : Висо�

DEN 2.00
Обликувани Клипови За Хартија Метален Симпатичен Стил Лесни Преносни Канцелариски Клипови За Класификација На Датотеки Со Документи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Обликувани Клипови За Хартија Метален Симпатичен Стил Лесни Преносни Канцелариски Клипови За Класификација На Датотеки Со Документи

100 Парчиња Клипови За Хартија Во Облик На Хартија Метал Симпатичен Стил Лесни Преносни Канцелариски Кли

DEN 2.67
Бздаиси Раја И Последниот Змеј Маица И Панталони Поставени За Деца-Удобна И Стилска Облека за Вашите Малечки Во Раја И Последната
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бздаиси Раја И Последниот Змеј Маица И Панталони Поставени За Деца-Удобна И Стилска Облека за Вашите Малечки Во Раја И Последната

Раја И последниот комплет Маици Со долги ракави На Змејот, Раја и последната облека за темата Змеј, детс�

DEN 639.84
Чолиус Девојче Без Ракави Оглавник Возбуда Ромпер Писмо Печатење Широка Нога Шпагети Ремен Ребрести Плетен Комбинезон Летна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чолиус Девојче Без Ракави Оглавник Возбуда Ромпер Писмо Печатење Широка Нога Шпагети Ремен Ребрести Плетен Комбинезон Летна

Овој ромпер без ракави за бебиња е украсен со чипка и има сладок дизајн на лак Атрибут На Производот Мат�

DEN 199.52
Ла принцеза енкантада: комедија де магија де гран еспекуло ен куатро актос, он прологови и диез и сеис куадрос ен проса и версо
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ла принцеза енкантада: комедија де магија де гран еспекуло ен куатро актос, он прологови и диез и сеис куадрос ен проса и версо

Изберете Ја Претпочитаната Боја Без Дополнителни Трошоци! Истражете Повеќе Опции Со Кликнување на "Пов�

DEN 2.00
Женски Панталони Секојдневен, Женски Секојдневен Тренинг Широки Панталони За Нозе Со Џебови Копчиња За Истегнување На Хеланки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Панталони Секојдневен, Женски Секојдневен Тренинг Широки Панталони За Нозе Со Џебови Копчиња За Истегнување На Хеланки

божиќ 2022 кошула жени божиќни кошули со долги ракави женски божиќни кошули со долги ракави фустани маици

DEN 255.84
ПАРК Водоотпорен Автомобил За Миленичиња Автомобилски Теренец Заштитник На Задниот Багажник Подлога За Покривање Перница Нога
  • Ново
Оценка на клиентот:

ПАРК Водоотпорен Автомобил За Миленичиња Автомобилски Теренец Заштитник На Задниот Багажник Подлога За Покривање Перница Нога

1 изработен е од полиестер, сурови влакна и Задебелена Оксфордска ткаенина со водоотпорна обвивка, која

DEN 0.67