• Ново
Корашан Жени Модерен Персонализиран И Дијамантски Прстен Накит Подарок

Корашан Жени Модерен Персонализиран И Дијамантски Прстен Накит Подарок

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Жени модерен Персонализиран И Дијамантски Прстен Подарок За Накит Карактеристика : Материјал : Легура Пакување : опп торба обична амбалажа Совет : ако големината на производот се мери рачно, ќе има грешки. Поради различните видови монитори, може да се појават грешки за време на снимањето.Продажна точка : Погоден за жени, издржлив, уникатен и нежен моден прстен за накит. Се чувствува одлично и може удобно да се носи на коктел забави, шопинг, работа, училиште или секоја пригода. Цената е разумна и изработката е извонредна. Овој прстен е одличен избор за секојдневно носење однесете го и направете се поелегантни и шармантни. Целиот прстен е убав и убав, а сите детали за дизајнот се одлични. Ова ќе биде вечен подарок и секогаш ќе ја изрази вашата бескрајна љубов. Овој сет на прстени може да се носи самостојно или со прстени што можат да се редат/редат. Идеален е и за свршувачка или свадбен накит, кој има посебно значење. Подароци за жени, девојки, сопруги, ќерки, пријатели, девојки, најдобри пријатели итн. Идеален роденден, годишнина, Божиќ, дипломирање, Денот На Мајката, Денот на Вљубените, подарок За Денот на Благодарноста итн. или како изненадувачки потсетник за тоа колку се грижите!Вклучен пакет : 1pc ringspremium материјал за долготраен прстен, овој прекрасен Прстен, прстенот ќе осигури дека сите очи се вперени во вас.Елегантен дизајн од висока класа и хипоалергичен прстен,Лесни и удобни комбинации за секоја облека во сите прилики.Овој моден и стилски дизајн шарм прстен погоден за работа, забава, бизнис, училиште, патување, датира, шопинг или секојдневна употреба.Совршен за роденденски подароци, Божиќни подароци и подароци : за жени, мајки, дами, пријатели или колеги.Деликатен занает, зачудувачки.Ја покажува уникатноста и личноста што носат свој стил.Додадете Ги Овие Прстени во вашата колекција денес! Многу Го Цениме Вашето Шопинг Искуство, Доколку Имате Какви било Прашања, Слободно Контактирајте Не во секое време. Премиум материјал за долготраен прстен за накит. Совршен за секоја пригода. Тие дефинитивно се безбедни за чувствителна кожа, а не да бидат оштетени од тешка работа или напорни вежби. Тој е лесен и совршен персонализиран подарок за секого. Сите проблеми што ги имате, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви служиме.

Карактеристики

Производи во категоријата

Костим За Капење Жени Жени Бох Печатење Склекови Обложено Преклопување Крстосница Танкини Костими За Капење Костими За Капење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Костим За Капење Жени Жени Бох Печатење Склекови Обложено Преклопување Крстосница Танкини Костими За Капење Костими За Капење

Жените Склекови Обложени Со Преклопување Фрлаат Вкрстени Танкини Костими за Капење специфики едноделн

DEN 271.84
Gators Tictactoe Game
  • Ново
Оценка на клиентот:

Gators Tictactoe Game

Покажете им на сите за кои се вкорени со Флорида Гејтерс Тиктакто игра Одличен подарок ставка за fansубит�

DEN 1.00
Беспрекорен Обликувач На Телото-Пократка Облека За Тело, Боди За Контрола На Стомакот Со Облека За Обликување На Рацете - Потенок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Беспрекорен Обликувач На Телото-Пократка Облека За Тело, Боди За Контрола На Стомакот Со Облека За Обликување На Рацете - Потенок

Вашиот Контурен Беспрекорен Обликувач на Телото со Облека За Раце, е одговор на потребите за обликување

DEN 1.33
Прекрасни Жени Основни Обични В Печатење На Вратот Памучни Манжетни Со Долги Ракави Работни Блузи Блузи Кошули Лето Секојдневно
  • Ново
Оценка на клиентот:

Прекрасни Жени Основни Обични В Печатење На Вратот Памучни Манжетни Со Долги Ракави Работни Блузи Блузи Кошули Лето Секојдневно

Жените Краток Ракав VВратот Чипка Печатени Чипка Врвови Лабава Маица Блуза Блузи ГОЛЕМИНА : Големина : С

DEN 3.33