• Ново
Нарачајте сега за испорака на празници, checkerboard stone onal овален машка родна класа прстен на славење

Нарачајте сега за испорака на празници, checkerboard stone onal овален машка родна класа прстен на славење

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Овој одличен класен прстен никогаш нема, никогаш да не излезе од стил! Големиот фацетиран преден дел од таблата или бојата на училиштата ќе го направи вашиот степен горд. Crafted in yellow Celebrium with an antiqued finish, the ring is personalized with raised and polished enameled lettering outside and your special engraved message inside.Specify school name or motto for top (up to 26 letters), up to 8 letters or numbers at left, До 8 букви или броеви десно, 2 слики на активност и 12х10 мм овална родена боја или боја на училишна боја (1 избор на камен). Врежано внатре до 18 букви и простори. Celebrium - е иновативна, прифатлива метална легура, забележана за неговиот траен сјај и издржливост. Легура на метална легура со златна чинија. Додадете посебна тајна порака во групата со најмногу 18 карактери. Големина на прстенот 7-14,5 целосна и половина големина. Персонализирајте се со вашиот избор на родилни камења, име на училиште, година на дипломирање, активност и многу повеќе. Одличен подарок за градежништво.

Карактеристики

Производи во категоријата