• Ново
Нарачајте сега за испорака на празници, женски - оникс, карнелијан, лапис, мајка на прстенот од оригинален камен од Перл

Нарачајте сега за испорака на празници, женски - оникс, карнелијан, лапис, мајка на прстенот од оригинален камен од Перл

Buyers rating:
DEN 1126.40

Износ

Одликувајќи се со светлечки оригинален камен центар, овој платина позлатен прстен е предодреден да биде незаборавен! Персонализирајте го врвот со име на училиште модерно опкружувајќи го каменот и додадете две значајни слики на страните. Вклучете религиозен симбол, спортски амблем или училишна маскота за да го направите еден од еден вид и додадете го завршниот допир со врежана порака или полно име во групата. Прославете го академскиот успех и училишниот дух кога го персонализирате овој задебелен прстен! Издвоите со овој извонреден дизајн од нашата природна колекција! Стерлинг сребро со платина позлата. Врвни мерки 15мм 13мм намалување на 6мм. Оригинален камен мерки 8мм х 8мм. Персонализирајте во групата со врежана порака до 18 карактери. Големина на прстенот 5 до 12,5 во целосна и половина димензии.

Карактеристики

Производи во категоријата