• Ново
Нарачајте сега за испорака на празници, женски жолт прстен на класата за знаци на правоаголник

Нарачајте сега за испорака на празници, женски жолт прстен на класата за знаци на правоаголник

Buyers rating:
DEN 1408.00

Износ

Дајте му на вашиот степен стилски, еден од еден вид класен прстен. Секој класен прстен раскажува уникатна приказна. Персонализирајте го овој позлатен прстен за знаци за подарок што навистина ќе го цени. Одликувајќи се со нејзините иницијали, класна година и име на училиште, овој прстен може да се прилагоди и со срдечна порака од внатрешноста на групата. ПОЗЛАТЕНО. Персонализирајте го лицето со 3 иницијали и име на училиште до 26 карактери околу работ. Слика на левата и десната страна на прстенот. Персонализирајте во внатрешноста на рингот со порака до 18 карактери. Големина на прстенот 5 преку 12 полни и половина.

Карактеристики

Производи во категоријата