• Ново
Персонализирана прстен за премиера на жени во САД во САД, достапен во метали во Валадиум, Сребрена плус, 10kt и 14kt жолто и бело злато

Персонализирана прстен за премиера на жени во САД во САД, достапен во метали во Валадиум, Сребрена плус, 10kt и 14kt жолто и

Buyers rating:
DEN 7516.80

Износ

Прославете го дипломирањето и патриотизмот кога ќе ја купите оваа премиера на женски премиера персонализиран класен прстен. Фузија на традиција и современ стил, овој прстен за класа на чување има опкружување на пенливи CZ камења што граничи со квадратниот центар на центарот и внатрешната железница за магијата на вашето средно училиште. Прилагодете го премиерата на девојчињата за чување на девојчињата, персонализиран класен прстен со иницијалите на училиштето, името, матурската година, омилената воннаставна активност, училишната маскота и многу повеќе. Изберете камен од вашето средно училиште или омилена боја што треба да се прикаже во овој персонализиран класен прстен. Овој прстен за класа на чување е достапен во Валадиум, Златен Валадиум, Сребрена плус, 10kt и 14kt жолто или бело злато. Прстен за премиера на девојчињата за чување девојки : Достапно во Валадиум.

Карактеристики

Производи во категоријата