• Ново
Нарачајте сега за испорака на празници, Checkerboard Stone Women'sенски роденцински класа на почеток на славење

Нарачајте сега за испорака на празници, Checkerboard Stone Women'sенски роденцински класа на почеток на славење

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Како шик влакно од бисери, овој прстен од класата за родилни плочи од табла е секогаш на ролната за честитки за накит. Заеднички во жолт славиум со антички финиш, прстенот може да се персонализира надвор со подигната емајлирана буква и да се врежа со настојување внатре. Наведете име на училиште или мото за горе (до 22 букви), до 8 букви или броеви на лево, до 8 букви или броеви десно, 2 слики на активност и правоаголна родена боја од 6х8 мм или боја на родилки или боја на училиште (избор од 1 камен). Врежано внатре до 18 букви и простори. Celebrium - е иновативна, прифатлива метална легура, забележана за неговиот траен сјај и издржливост. Легура на метална легура со златна чинија. Големина на прстенот 5-12,5 Целосна и половина димензии. Персонализирајте се со вашиот избор на родилни камења, име на училиште, година на дипломирање, активност и многу повеќе. Одличен подарок за градежништво!. Додадете посебна тајна порака во групата со најмногу 18 карактери.

Карактеристики

Производи во категоријата