• Ново
Шераео Божиќен Подарок 3д Загатка За Тело Од Хартија Дедо Мраз Снешко Елен Детска Играчка, Божиќни Подароци За Деца

Шераео Божиќен Подарок 3д Загатка За Тело Од Хартија Дедо Мраз Снешко Елен Детска Играчка, Божиќни Подароци За Деца

Buyers rating:
DEN 255.68

Износ

Божиќен подарок 3д загатка за тело од хартија Дедо Мраз Снешко Елк Карактеристики На Детска Играчка : 3Д загатки, детски едукативен сет за играчки, играчки за развој на КОЕФИЦИЕНТ на ИНТЕЛИГЕНЦИЈА на мозокот.Оваа загатка вклучува Дедо Мраз, Елен И Божиќна Снежна Загатка е една од магичните игри кои никогаш не излегуваат од мода.Работата заедно со семејството или пријателите за да ја завршите сложувалката не само што може да вежба логичност и сензорна координација.Но, исто така, ви дава шанса да развиете поблиски односи со другите и да создадете радосна атмосфера.Загатките се користат и за зајакнување на когнитивните вештини.Развијте координација рака-око, фини моторни вештини, решавање проблеми, препознавање облици, меморија и завршување на задачите.загатките можат ефикасно да го инспирираат размислувањето на луѓето, да го обучат нивното размислување, расудување и трпение.Бидејќи може учесниците, загатката се смета и како класична секојдневна игра.Вклучен пакет : 1 Х 3Д загатка Изработена од супериорен материјал кој е еколошки, безбеден и издржлив, без остар, стабилен и лесен дизајн, им овозможува на децата да го носат насекаде. Совршена едукативна играчка, играјте со нивниот пријател или семејство,сето тоа може да ја подобри креативноста, образовното размислување, координацијата рака-око,решавањето загатки, имагинацијата и развојот на мозокот и критичкото размислување што ќе им користи во текот на животот. Потресете и ослободете одредена напнатост и вознемиреност. Ослободете го заморот, декомпресирајте во канцеларија, помогнете во фокусирање и опуштање.Многу часови забава без оглед на вашата возраст е 3 години или 95 години. Повод : Внатрешен/Надворешен; Роденден; Ноќта на Вештерките; Денот На Благодарноста; Забава; Плажа; воден парк; Канцеларија. Услуга : ако имате какви било прашања,слободно контактирајте не,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе се потрудиме да ви помогнеме да ги решите. Уживајте во вашиот шопинг!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Патувањето За Учење: Совпаѓајте Го
  • Ново
Оценка на клиентот:

Патувањето За Учење: Совпаѓајте Го

Одговарајте! Сите За Мене воведува делови од телото на забавен начин Секоја картичка има две парчиња — �

DEN 239.04
Apz bbml smmrestate gbl
  • Ново
Оценка на клиентот:

Apz bbml smmrestate gbl

Одлично за забави, семејни ноќи, спин мајстори игри се секогаш таму кога ви треба добро смеење и сакате д

DEN 1.00