• Ново
Карсон-Делоса, ЦДПБЦ093522, Азбука Воз Кат Загатка, Секој, Избрани

Карсон-Делоса, ЦДПБЦ093522, Азбука Воз Кат Загатка, Секој, Избрани

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Децата ќе сакаат да се забавуваат на подот додека ги учат Своите Абц Со Сложувалката НА Возот АБЦ. Возот Со Азбука за интерактивно учење е џиновска сложувалка долга 8' со 26 екстра дебели џамбо парчиња доволно цврсти за мали раце. Секое шарено парче содржи парче воз и буква со слика на збор што започнува со таа буква. Подот загатка е наменета за деца на возраст од 3 и постари.Карсон-Делоса Азбука Воз Кат Загатка Користете ја оваа загатка воз за да ги научите децата На Нивните Абц. Екстра дебели џамбо парчиња се доволно цврсти за мали раце. Секое парче содржи парче воз и буква со слика на збор што започнува со таа буква. Дизајниран за деца на возраст од 3+години. 96 "висока х 8' долго.

Карактеристики

Производи во категоријата

Пролет Лалиња Загатка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пролет Лалиња Загатка

Пролет Лалиња 550 Парче Загатка Од Ким Норлиен Живописни бои Цврст, цврст и квалитетен Забава за целото с�

DEN 271.20
Hansen HDR Manhattan Sunst
  • Ново
Оценка на клиентот:

Hansen HDR Manhattan Sunst

Сложувалка на Сонцето на Сонцето на Менхетен на Менхетен обезбедува брилијантен воздушен поглед на осв

DEN 3.00
2000-Парче Сложувалка, Земја Попладне
  • Ново
Оценка на клиентот:

2000-Парче Сложувалка, Земја Попладне

Произведена со висококвалитетни материјали, линијата На сложувалки За возрасни Милтон Бредли се споју�

DEN 1.33