• Ново
Бафало игри надвор од сложувалката сложувалка

Бафало игри надвор од сложувалката сложувалка

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Оваа сложувалка од 2000 парчиња од уметникот Кристијан Риес Ласен е насловена „Надвор од гребенот III“. Парче заедно два одделни светови; над и под површината на океанот. Врвот на оваа слика покажува кит како скока низ паѓачките бранови под блескавата месечина. Под површината на водата истражете каде е мирна и шарена со најразлични морски животи, вклучувајќи жолта, портокалова и сина риба, делфини, гребен и многу повеќе. Beе бидете воодушевени од овој тропски рај! Секоја сложувалка со сложувалка на Бафало игри е произведена од табла за рециклирани загатки. Техниката за прецизно сечење гарантира дека секое парче ќе одговара звучно со совршениот SNAPT на компанијата. Вклучен е и постер за загатки за бонуси, така што ќе имате корисна референца за тоа како треба да изгледа завршената загатка додека ги ставате вашите заедно. Загатка за фотографии и уметност од 2000pc. Завршената големина е 38,5 x 26,5 инчи. Бонус постер вклучен за помош во решавањето. Произведено од врвни материјали за квалитет.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кралици На Океанската Загатка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кралици На Океанската Загатка

Оваа загатка од 35 парчиња има завршена големина од 11,5 х 8,25 ."Равенсбургер ги прави најквалитетните загат

DEN 2.33
Корвета Крстарење Калај
  • Ново
Оценка на клиентот:

Корвета Крстарење Калај

Корвета Крстарење 550Парче Загатка Кутијакалај големина : 10 х 4,5 х 3,25 (25,4 х 11,43 х 8,25 см) Завршена Големина На

DEN 591.84