• Ново
CRA-Z-ART ABRAHAM HUNTER 500-парчиња Божиќна магија осветлена сложувалка

CRA-Z-ART ABRAHAM HUNTER 500-парчиња Божиќна магија осветлена сложувалка

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Loversубителите на загатката ќе се радуваат со ова Абрахам Хантер 500 парче осветлете ја сложувалката "Божиќна магија " од КРА-З-АРТ. Сцената се одвива на Бадник во прекрасно украсена, снежна покриена куќа и ќе ве заслепува со својот празничен шарм и спектакуларно светло шоу. Дедо Мраз ги дава своите подароци внатре додека санките и ирвасите го чекаат неговото враќање. Оваа сложувалка вклучува една загатка од 500 парчиња, детални упатства за склопување, 30 обоени LED светла што работат на батерии АА и лепак за загатки. Секоја мерки со висок квалитет на загатки. Загатки соодветни за унисекс на возраст од 10 до возрасни. Дајте му на вашиот мозок засилување со загатки од Кодак денес и останете „секогаш креативни“ со CRA-Z-ART! CRA-Z-ART ABRAHAM HUNTER 500-парчиња Божиќна магија осветлена сложувалка. Уживајте во оваа осветлена загатка за одмор од Абрахам Хантер од CRA-Z-ART!. 30 обоени LED светла, бара батерии АА. Загатките се одличен начин да го задржите вашиот ум остар, да развивате трпеливост и креативно решавање на проблеми. Вежбајте ја вашата имагинација да ги соберете овие загатки со сложувалка во зачудувачка уметност што можете да ја поставите и да ја чувате засекогаш!. Дел од ексклузивната линија на ловци на ловци во Авраам Хантер за возрасни и деца од CRA-Z-ART. Димензии на загатки : . Препорачано за возраст од 10 и повеќе години. Наменето за загатки од сите нивоа на вештина, почетник до експерт.

Карактеристики

Производи во категоријата

2000-Парче Сложувалка, Земја Попладне
  • Ново
Оценка на клиентот:

2000-Парче Сложувалка, Земја Попладне

Произведена со висококвалитетни материјали, линијата На сложувалки За возрасни Милтон Бредли се споју�

DEN 1.33
Hansen HDR Manhattan Sunst
  • Ново
Оценка на клиентот:

Hansen HDR Manhattan Sunst

Сложувалка на Сонцето на Сонцето на Менхетен на Менхетен обезбедува брилијантен воздушен поглед на осв

DEN 3.00
Цеако-Магична Подморска Сложувалка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Цеако-Магична Подморска Сложувалка

Магична Подморска Желка 2000 Парче Загатка* 2000 Парчиња* Завршена Големина : 38" х 26 " Цеако 2000 Парче Магично �

DEN 319.20