• Ново
Машки тенок директен џеб панталони

Машки тенок директен џеб панталони

Buyers rating:
DEN 399.84

Износ

Овие класични панталони со 5 џеб од Izod имаат технологија за перформанси на перформанси што го олеснуваат секојдневното движење уште полесно за активниот начин на живот. Наменети за современ и обичен изглед, овие тенок директни панталони нудат рационализирано вклопување што лесно ве носи од ден на ноќ. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина 32 x 32. тенок, директно вклопување; Тенок низ седиштето и бутот. Седи под половината. Затворање на копчињата со поштенски мува. Класичен стил од 5 џеб, вклучувајќи два џебови за грб и екстра голем џеб од предни монети. Јамки на појас. 96% најлон/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Тенок технолошки панталони за мажи од Изод.

Карактеристики

Производи во категоријата

Врзач за мажи и големи машки столар
  • Ново
Оценка на клиентот:

Врзач за мажи и големи машки столар

Секогаш кога треба да се заврши работата, можете да сметате на машкиот столар на Wrangler® за да ви помогне д

DEN 367.68
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Традиционалните џогери добиваат стилска, функционална надградба со потпис од Леви Строс и Ко Лесната ф�

DEN 383.68