• Ново
Младинска Морнарица Бостон Црвена Значи Маица

Младинска Морнарица Бостон Црвена Значи Маица

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Помогнете му на вашето дете да ја изрази својата посветеност на Бостон Ред Сокс со оваа светла Маица! Одликувајќи се со задебелена графика На Бостон Ред Сокс и класичен дизајн на вратот на екипажот, оваа маичка лесно ќе стане одење на вашето дете кога ќе го гледате тимот како го погодува дијамантот. Бостон Ред Сокс Бојс 4-18 Сс Маичка 9К3БХМБТН XL14/16.

Карактеристики

Производи во категоријата

Момци оз.Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица 3931Б
  • Ново
Оценка на клиентот:

Момци оз.Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица 3931Б

100% памучен предизборен дрес; Пепелта е 98 / 2% памук / поли; ; Атлетската Хедер е 90 / 10 памучна поли; Црна хеде�

DEN 3.33
Момци Дрибленд? 5. оз., Маица Пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Момци Дрибленд? 5. оз., Маица Пакет

50% претходно испукан памук, 50% полиестер; ткаенината за сушење ја отстранува влагата од телото; шиење со �

DEN 0.67
Момци оз.Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица 3931Б
  • Ново
Оценка на клиентот:

Момци оз.Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица 3931Б

100% памучен предизборен дрес; Пепелта е 98 / 2% памук / поли; ; Атлетската Хедер е 90 / 10 памучна поли; Црна хеде�

DEN 2.33