• Ново
Деца Од Момчиња Од Гаранции Цврста Хенли Маичка Со Кратки Ракави, Големини 4-10

Деца Од Момчиња Од Гаранции Цврста Хенли Маичка Со Кратки Ракави, Големини 4-10

Buyers rating:
DEN 224.00

Износ

Маичка со многу лак, тоа се 365 Деца од Краткиот Ракав На Гаранималс Хенли ти. Мека и опуштена, оваа удобна хенли сигурно ќе стане негова нова фаворит. Стилизирајте го со пар тексас шорцеви или џогери и тој е подготвен да го земе денот во кул стил. Материјал : 60% Памук/40% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот носи големина 6. Фит : Опуштено. Деколте : Вратот На Екипажот со плакета со две копчиња. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Краток. Џебови : Никој. Карактеристики : тонски извезени детали на левата градите. Цврста Маичка на момчињата Хенли Со Кратки Ракави од 365 Деца Од Гаранции.

Карактеристики

Производи во категоријата

Момци оз.Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица 3931Б
  • Ново
Оценка на клиентот:

Момци оз.Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица 3931Б

100% памучен предизборен дрес; Пепелта е 98 / 2% памук / поли; ; Атлетската Хедер е 90 / 10 памучна поли; Црна хеде�

DEN 2.33
Дете Мек Стил Дете Маичка Пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дете Мек Стил Дете Маичка Пакет

4.5 мл., 100% памук со прстен, ткаенина 30 / 1 висока густина на бод за помазно печатење на површината на вратот

DEN 259.04
Маица, Момчиња И Машки Маици Хавајски Кошули За Мажи Кошула За Денот На Независноста Опуштено Вклопување На Екипажот Со Кратки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маица, Момчиња И Машки Маици Хавајски Кошули За Мажи Кошула За Денот На Независноста Опуштено Вклопување На Екипажот Со Кратки

️ € ●Висококвалитетни Маици€Нашите Кошули За Денот На Независноста за унисекс се направени од ткаени

DEN 271.84