• Ново
Мастеркрафт Курсер АКСТ 275 55Р 117Т ХЛ А Т Сите Теренски Гуми

Мастеркрафт Курсер АКСТ 275 55Р 117Т ХЛ А Т Сите Теренски Гуми

Buyers rating:
DEN 4561.28

Износ

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.MASTERCRAFT Courser AXT2КАРАКТЕРИСТИКИ и Придобивкисел терен влечењеподолготрајна отпорност на оштетување на шарите-удобност на патот подобрена контрола преглед mastercraft Courser AXT2 е гума за сите терени за сите сезони произведена за Теренци и лесни камиони. Мастеркрафт нуди (повеќе..) Големина : 275/55Р20. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Целиот Терен. Тип на автомобил : Камион/ТЕРЕНЕЦ. Опсег на оптоварување : XL. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени. Одговара : 2007-12 Шевролет Силверадо 1500 ЛТЗ 2015-22 форд Ф-150 Ларијат 2013 Шевролет Силверадо 1500 XFE 2019-20 Ram меморија 1500 HFE 2021-22 Џип Wrangler Неограничена Висока Надморска Височина 2004-05 Форд Ф-150 Ларијат 2019 Шевролет силверадо 1500 лд Ст 2021-23 рам 1500 ОГРАНИЧЕН лонгхорн 2007-16 Шевролет Тахо Лтз 2021-23 џип гладијатор ВИСОКА НАДМОРСКА височина 2020 џип Гладијатор надморска височина 2017-20 шевролет Тахо Лт 2003-06 Шевролет Силверадо 1500 Сс 2001-04 доџ рам 1500 слт 2017-20 Шевролет приградски лт 2007-08 Тојота Тундра Ограничена 2010-14 Форд Ф-150 фх2 2015-16 шевролет приградски ЛТЗ 2007-14 Гмц Јукон Хл 1500 Денали 2014-20 Гмц Јукон Денали 2021 Тојота Тундра Трд Спорт Премиум 2014-19 Тојота тундра 1794 Издание 2020 Тојота Тундра Трд Надвор Од Патот И Повеќе-Додадете Го вашето возило во НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата