• Ново
Ланкастер Лс-Р Т Сите Терени ЛТ285 55Р 122 119к Е Лесен Камион Гума

Ланкастер Лс-Р Т Сите Терени ЛТ285 55Р 122 119к Е Лесен Камион Гума

Buyers rating:
DEN 3758.56

Износ

Ланкастер ЛС-57 Р/Т ЛТ285/55Р20 122/119К Еовервју ланкастер ЛС-57 Р/Т е груба теренска гума која е изградена за употреба на Џипови, лесни камиони и Теренци. Агресивната шема на шарите со широко распоредени блокови на шарите и отворени раменици ја подобрува влечната сила и перформансите на кој било терен, а оптимизираниот дизајн НА LS-57 R/T ги намалува звуците на патиштата за тивко, удобно возење по асфалтирани патишта. Дизајниран за употреба на Џипови, лесни камиони и Теренци. Агресивната шема на шарите ја подобрува влечната сила и перформансите на кој било терен. Изграден со широко распоредени блокови на шарите и отворени раменици кои ја исфрлаат водата, калта, нечистотијата и карпите од гумата за постојано влечење и подолг век на траење. Оптимизираниот дизајн ги намалува звуците на патиштата за тивко, удобно возење по асфалтирани патишта. Големина : LT285/55 R20. Опсег На Оптоварување : Е. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени.

Карактеристики

Производи во категоријата