• Ново
Еволу Јарец УХП 275 55Р 117В XL КАКО Гума Со Високи Перформанси Се Вклопува: 2014-Шевролет Силверадо Висока Земја, 2011-Гмц Сиера Денали

Еволу Јарец УХП 275 55Р 117В XL КАКО Гума Со Високи Перформанси Се Вклопува: 2014-Шевролет Силверадо Висока Земја, 2011-Гмц

Buyers rating:
DEN 1550.88

Износ

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Еволукс Јарец UHPFEARTECTURES И Придобивкисекакво време влечењевисока брзина контролирањевисоки нивоа на удобност при возењеволукс Јарец UHP е гума за сите сезони со перформанси и високи перформанси произведена за патнички возила и Теренци. Еволукс нуди шара од 50000 милји вара (повеќе..) Големина : 275 55Р20. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Високи Перформанси. Тип на автомобил : Камион/ТЕРЕНЕЦ. Опсег на оптоварување : XL. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

Карактеристики

Производи во категоријата