• Ново
Ханкук Динапро На Xtreme Сите Терени LT305 55R 121 118s E Лесен Камион Гуми

Ханкук Динапро На Xtreme Сите Терени LT305 55R 121 118s E Лесен Камион Гуми

Buyers rating:
DEN 3071.84

Износ

**ПОПУСТ ДОСТАПЕН** **ОТКУПИ Во Ханкук Динапро АТ2 Xtreme (RF12) LT305/55 R20 121/118 S Динапро На EOVERVIEWHankook AT2 Xtreme е гума за сите терени за лесни камиони и Теренци што им нуди на возачите избалансирана влечна сила на и надвор од патот. Поддржан од 60.000 милји ограничен производител шара гаранција живот. Вкрстените комбинирани топки на рамото ја подобруваат влечната сила надвор од патот. Страничните блокови со висока длабочина обезбедуваат заштита и спречуваат прекини во теренски услови. Повеќенасочните жлебови и шипки обезбедуваат подобра влечна сила во која било насока. Рабовите на блокот за гризење обезбедуваат поголема влечна сила и одлични перформанси на снегот. Три Врвни Планински Снегулки сертифицирани за употреба во умерени до тешки зимски временски услови. Шипките за врзување ги стабилизираат блоковите на шарите за да спречат бучава и да го оптимизираат движењето за поудобно возење. Сложената технологија од следната генерација обезбедува зголемена долговечност и зголемена отпорност на сечење и чипови. Големина : LT305/55 R20. Опсег На Оптоварување : Е. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени.

Карактеристики

Производи во категоријата