• Ново
Допрете Ја Бојата За Прскање Со Основно Палто Компатибилна Со Темно Кафеава Метална Династија Монако Тренер

Допрете Ја Бојата За Прскање Со Основно Палто Компатибилна Со Темно Кафеава Метална Династија Монако Тренер

Buyers rating:
DEN 383.84

Износ

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено прскање за да се обезбеди најдобра можна завршница. Секоја единица за прскање бара помалку од 2 мл еколошки погон за прскање до 16 мл боја. Нашите сопствени мешани бои доаѓаат во посебно шише отпорно на растворувач кое директно се поврзува со единицата за преовладувачка моќност. Комерцијалната единица за напојување на превал обезбедува супериорна атомизација на бојата и дава најмазна можна аеросолна завршница. Како и секогаш, сите наши производи Се Направени во САД! Најдобар квалитет допир (допир) боја на пазарот!. Надворешен Код За Боја : 93142. За : Темно Кафеава Металик Монако Тренер Династија. Вклучува Подлога. Направени во САД!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Допрете Го Основниот Капут Плус Комплет За Боја За Прскање Со Проѕирно Палто Компатибилен Со Пикапот На Атлантскиот Син Бисер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Допрете Го Основниот Капут Плус Комплет За Боја За Прскање Со Проѕирно Палто Компатибилен Со Пикапот На Атлантскиот Син Бисер

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

DEN 383.84