• Ново
Спектрални Бои Компатибилна Замена За Киа АБП Аурора Црн Бисер: оз. Прајмер, Основа И Јасна Боја За Прскање на Допир избери: 2013-КИА ОПТИМА, -КИА ДУША

Спектрални Бои Компатибилна Замена За Киа АБП Аурора Црн Бисер: оз. Прајмер, Основа И Јасна Боја За Прскање на Допир избери:

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Кодот во боја обично се наоѓа на налепницата ВИН На Возачката Врата Секогаш користете Промотор За Адхезија за пластични браници и огледала.Прајмерот е само за метални површини или за пополнување на длабоки гребнатини на пластика откако ќе се нанесе промотор за адхезија. Спектрални Бои е Регистриран Бренд На Спектрални Бои ДОО. Висококвалитетен Аеросол, Боја За Прскање На Допир. Лесно За Нанесување. Супер Издржлив Финиш. Вентилатор Шема Спреј Млазницата. Вклучена Е Дополнителна Млазница. Вклучени Се Детални Упатства. Спреј/Боја Тест Картичка Вклучени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Допрете Го Основниот Капут Плус Проѕирен Капут Плус Комплет За Боја За Прскање Со Прајмер Компатибилен Со Барбера Црвен Металик
  • Ново
Оценка на клиентот:

Допрете Го Основниот Капут Плус Проѕирен Капут Плус Комплет За Боја За Прскање Со Прајмер Компатибилен Со Барбера Црвен Металик

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

DEN 1.33