• Ново
Кошаркарски Маици Девојки Владеат Со Тврдо Дрво Кралица Младинска Маица-ројал-ил

Кошаркарски Маици Девојки Владеат Со Тврдо Дрво Кралица Младинска Маица-ројал-ил

Buyers rating:
DEN 287.84

Износ

Оваа листа е за тешка 100% памучна маица од 6,1 мл во тешка категорија. Ве молиме изберете Ја Вашата Големина и / Или Боја од паѓачкото мени погоре доколку е применливо. Увезена ткаенина, професионално печатена во САД. Младинска Големина. Одличен Избор На Бои И Големини. Машинско Перење Ладно/Сушење. Маиците со поголема големина може да предизвикаат печатењето да изгледа помало.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бруклин боја го блокираше ногата
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бруклин боја го блокираше ногата

Со 10% спандекс и блокблок вметнувања, овие „Виноб“ ги придвижуваат хеланките на Бруклин се вашите за фу

DEN 79.84