• Ново
Ауео Карго Панталони Мажи, Машки Шорцеви На Отворено Секојдневен Лесен Брз Сув Риболов Шорцеви За Пешачење Со Повеќе Џебни Прави Шорцеви За Нозе

Ауео Карго Панталони Мажи, Машки Шорцеви На Отворено Секојдневен Лесен Брз Сув Риболов Шорцеви За Пешачење Со Повеќе Џебни Прави

Buyers rating:
DEN 415.84

Износ

1.Нашата ткаенина е преполна со удобни карактеристики n тенок материјал, тие нудат нежно, удобно вклопување што се чувствува како втора кожа.2.Беспрекорната конструкција е многу нежна за кожата, а појасот е исто така удобен и не е премногу стегнат. Без линии за гаќички, тие лежат рамно и нема да се покажуваат низ дното. 3.Мазно чувство, пропустливост на воздухот. Изработен е со мек материјал за удобност и самодоверба. Бран Работ Хипстер Гаќи која се чувствува апсолутно луксузни.4.Се претпочита рачно миење со ниска температура со исти бои. Кога машинско перење, препорачајте нежен режим на перење!5 носењето ќе направи да изгледате поубаво.Сезона : Лето/Пролет/Есенски Пол : Менокација : Надворешна,Секојдневна,Дневна Должина : Тип На Кратка Шема : Цврст/Стил На Печатење : Мода,Секојдневна Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Машки Шорцеви Удобен Материјал За Дишење : Повеќе дише и помек, секојдневни шорцеви изработени од лесни материјали, обезбедувајќи одлични Флексибилност И Спортска Удобност Во Секојдневниот Живот. Дизајнирани Машки Еластични Шорцеви За Половината : Еластичен појас со прилагодлива внатрешна врвка за влечење за прилагодено вклопување. Едноставни стилски Панталони со Права нога, лабаво вклопување, прават да изгледате одлично за вашето слободно време. Засилени Џебови : секојдневен дизајн на шорцеви, со 2 џебови напред. Засилен третман во џебот, чувајте го телефонот, клучевите или паричникот да не ви паднат при одење или џогирање. Повеќе Прилики : со овие шорцеви, можете да го носите во голф, плажа, одмор, патување, тренинг, патека и терен, теретана, вежбање, трчање, бодибилдинг, кревање тегови, кошарка, работа, на отворено или кој било друг вид спортски активности, секојдневен живот и работа. Совршени подароци за вашето момче, син, сопруг и себе си. Содржина на пакетот : 1 Х Машки Секојдневни Шорцеви. Ако сакате лабаво вклопување, можете да изберете една големина нагоре. Ве молиме внимателно проверете ја сликата на табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте не, ние ќе ви обезбедиме квалитетна услуга. (Бесплатно враќање во рок од 30 дена).

Карактеристики

Производи во категоријата

Машки Хавајски Кошули Обични Златни Синџири 3д Дигитално Печатење Маици Со Кратки Ракави Поставени Златни Синџири 3Д Дигитални
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машки Хавајски Кошули Обични Златни Синџири 3д Дигитално Печатење Маици Со Кратки Ракави Поставени Златни Синџири 3Д Дигитални

Ткаенина Висококвалитетната полиестерска ткаенина носи брзо суво, 4 насочно истегнување, без намигну�

DEN 335.52
Јунмик Менс Клиренс Машка Мода Обични Машки Шорцеви Мулти Џебни Товарни Панталони Лабави Секојдневни Панталони Панталони Со
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јунмик Менс Клиренс Машка Мода Обични Машки Шорцеви Мулти Џебни Товарни Панталони Лабави Секојдневни Панталони Панталони Со

Машки Шорцеви Мулти Џебни Товарни Панталони Лабави Секојдневни Панталони Панталони Со Права Нога Кара�

DEN 351.68
Летни Панталони За Заштеда
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Панталони За Заштеда

Како да бидете сигурни дека вистинската големина?Внимателно прочитајте ја табелата со големини, Приори

DEN 2.67