• Ново
Гријанлок Мажи Плажа Шорцеви Копче Лето Кратки Панталони Маскирна Печатење Дневна Дното Средината На Половината Менс Повик Мулти-Џебови Слободно Време Патент Вио

Гријанлок Мажи Плажа Шорцеви Копче Лето Кратки Панталони Маскирна Печатење Дневна Дното Средината На Половината Менс Повик Мулти-Џебови

Buyers rating:
DEN 175.84

Износ

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Мажи Летни Шорцеви На Плажа, Хавајски Кратки Панталони, Карго Носете Кратки Жешки Панталони, Карго Шорцеви Тип На Шема : Маскирно Печатење, Џебови Боја : Портокалова, Небесно Сина, Армиска Зелена, Црна, Каки, Виолетова (По Избор)Големина : 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95%Полиестер, 5% Спандекс Должина : Должина На Коленото : Средината На Половината Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Дневно, Училиште, Одмор, Улица, Пикник, Плажа, Спортски Карактеристики : 1. Материјал : 88% Полиестер, 12% Спандекс. Добра количина на истегнување, дишење, допир на кожата, прави да се чувствувате добро.2. Дизајн : Мажи летни шорцеви на плажа, еластични шорцеви за половината со џебови, кратки панталони со спортски маскирни принтови, лабави секојдневни шорцеви.3. Карактеристики : Метални копчиња за прицврстување, мува за затворање на патент, дизајн на јамки за појас за прилагодување на половината,практични и длабоки мулти-џебови и погодни за секаков тип на нога, 4. Машките маскирни шорцеви за печатење се меки и погодни за кожата, совршени за спорт, фитнес, трчање, одмор, работа, забава, одмор и многу повеќе. Исто така е многу удобно за носење секојдневно.5. Совршено одговара со елек,Маица, кошула итн. за да обезбедите уникатен и стилски товарен изглед.Содржина на пакетот : 1 Х Мажи Шорцеви За Плажа (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Мажи Летни Шорцеви на Плажа, Хавајски Шорцеви со Товарни Џебови, Лабави Секојдневни Кратки Панталони. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. Ткаенината Е Мека и Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Мажи Летни Шорцеви На Плажа, Карго Шорцеви Со Џебови, Хавајски Маскирни Печатени Кратки Панталони, Лабави Секојдневни Спортски Шорцеви. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Кратки Панталони Совршени За Работа, Секојдневно, Трчање, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење, Датуми, Викенд, Датуми, Плажа, Одмор, Улица, Патување. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика.

Карактеристики

Производи во категоријата

Менс Отворен Обичен Цврст Проширлив Половината Лесна Водоотпорна Вежба Брзо Суво Пешачење Шорцеви Вајонгтао Дозвола Под 1 10.00
  • Ново
Оценка на клиентот:

Менс Отворен Обичен Цврст Проширлив Половината Лесна Водоотпорна Вежба Брзо Суво Пешачење Шорцеви Вајонгтао Дозвола Под 1 10.00

Мажите Спортски Трчање Секојдневен Солидна Фитнес Тренинг Вежба Брзо сушење Шорцеви панталони Каракт�

DEN 255.68
Хеи_к Женска Мода Беспрекорен Плетен Висок Струк Праска Задник Тесни Јога Шорцеви Спортски Трчање фитнес панталони шорцеви за
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хеи_к Женска Мода Беспрекорен Плетен Висок Струк Праска Задник Тесни Јога Шорцеви Спортски Трчање фитнес панталони шорцеви за

Женска Мода Беспрекорна Плетена Праска Со Висок Струк Тесни Јога Шорцеви Спортски Трчање Фитнес Пантал

DEN 719.84
Инлиф Полушорцеви Панталони Машки Клиренс Машко Лето На Отворено Обичните Ми Бои Имаат Џебови Спортски Шорцеви Со Врвки Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Инлиф Полушорцеви Панталони Машки Клиренс Машко Лето На Отворено Обичните Ми Бои Имаат Џебови Спортски Шорцеви Со Врвки Панталони

Машко Лето На Отворено Обичните Мешани Бои Имаат Џебови Спортски Шорцеви Со Врвки Панталони Карактерис

DEN 175.84