• Ново
Нови Панталони Кортос Мујер Женски Шорцеви Бонбони Боја Повик Лабава Памук И Лен Директно Шорцеви

Нови Панталони Кортос Мујер Женски Шорцеви Бонбони Боја Повик Лабава Памук И Лен Директно Шорцеви

Buyers rating:
DEN 959.20

Износ

Материјал : Памук И Лен. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневен. Декорација : Џебови. Тип На Затворање : Еластична Половина. Стил На Панталони : Редовен. Сезона : Лето. Големина : Една Големина. Должина 31см/12.2 " Беше 64-98см/25.19-38.58". ​Карактеристики : . 1.Неговиот Посебен Дизајн ќе Направи Да Изгледате Уникатно. 2.Погоден за плажа, дневна, тренингот и дневни прилики. 3.Доволно Растеглива Ткаенина за Активности Со Големо Влијание. 4.Мека, удобна, здрава и дише ткаенина. 5.Кратките Панталони Можат да Одговараат на Сите Други Врвови и Да одговараат за Секоја Дневна пригода. Пакетот Вклучува : . 1 х Женските Шорцеви Носат меки и удобни. Силна воздушна пропустливост. Совршен дизајн на бод, прецизна изработка на дното и обезбедување квалитет. Повод : Погоден за пролет, лето, aut, спорт, шопинг, одмор, секојдневен живот и семејни хеланки. Лесен и удобен, мек на допир, добра пропустливост на воздухот, едноставен и флексибилен, погоден за еднократно носење или соодветно носење, со блузи, фустани и здолништа. Изработен е од висококвалитетни материјали, нема да изгледа ефтино, меко, лесно и дише. Тоа ви овозможува беспрекорно да преминете од работа во секојдневна облека и лесно да создадете прекрасни женски слики. Најновиот дизајн ве прави стилски и секси.

Карактеристики

Производи во категоријата

Беивеи Машки Шорцеви За Плажа Еластичен Струк Летни Кратки Панталони Долни Врвки Класични Мини Панталони Машка Облека За Плажа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Беивеи Машки Шорцеви За Плажа Еластичен Струк Летни Кратки Панталони Долни Врвки Класични Мини Панталони Машка Облека За Плажа

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Машки Летни Шорцеви На Плажа,Хавајски Кратки Панталон

DEN 2.33