• Ново
Воблинг Жени Јога Кратки Високи Половини Плажа Топла Панталони Дневна Летни Шорцеви Дами Лабава Спорт Задници црна 2XL

Воблинг Жени Јога Кратки Високи Половини Плажа Топла Панталони Дневна Летни Шорцеви Дами Лабава Спорт Задници црна 2XL

Buyers rating:
DEN 239.84

Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Лето Кратки Панталони, Плажа Шорцеви,Јога Шорцеви, Дневна Шорцеви, Атлетски Спорт Шорцеви Тип : Еднобојна Боја, Џебови, Широка Нога, Еластична Половината, Лагеркол : Армија Зелена, Каки, Темно Зелена, Небесно Сина, Сива, Сина, Темносина, Црвено Вино, Црна (Опционално)Големина : С, М, Л, ХЛ, 2xl(Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 75% Полиестер, 25% Спандекс Должина : Краток Струк : Висок Струк Сезона : Пролет, Лето Прилики : Дневно, Вежбање, Јога, Одење, Спорт, Секојдневни Карактеристики : 1. 75%Полиестер, 25%Спандекс, оваа шорцеви за пот за жени, мека и удобна, дише и апсорбира пот, ткаенина погодна за кожата им дава на жените кои ги носат овие секојдневни шорцеви удобно искуство.2. Овие женски шорцеви со лагер одлично одговараат за маици, блузи за резервоари, тесни блузи, лабави јакни, кошули за сонце, кошули, дуксери, дуксери, сандали, патики итн.3. Жени високи половини шорцеви џогери, летни атлетски кратки панталони, трчање пешачење тренингот салата шорцеви, солидна боја дневна шорцеви4. Совршен за јога, активен, теретана, истражување, качување, трчање, возење велосипед, активности во затворени простории, џогирање, пешачење, пешачење, вежбање, патување, велосипед.Содржина на пакетот : 1 Х Жени Летни Шорцеви (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Спортски Јога Шорцеви, Летни Шорцеви На Плажа Со Висок Струк, Фитнес За Вежбање Кратки Жешки Панталони. Материјал-75%Полиестер, 25% Спандекс. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Жени Високи Половини Шорцеви Џогери, Летни Атлетски Кратки Панталони со Џебови, Трчање Пешачење Тренингот Салата Шорцеви, Солидна Боја Дневна Шорцеви со Лагер. Повод - Лето Шорцеви Дното Погоден За Дневна, Слободно време, Ноќ Надвор, Одење, Тренингот, Дома Носат, Или Секојдневно носење. Натпревар-Летните Шорцеви За Жени Можат Совршено да се Совпаднат со Сите Видови Маици, Блузи и Спортски Градник.

Карактеристики

Производи во категоријата

Глонме Машки Еластичен Струк Хавајски Мини Панталони Секојдневен Одмор Шорцеви На Плажа Права Нога Одмор Лето Кратки Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Глонме Машки Еластичен Струк Хавајски Мини Панталони Секојдневен Одмор Шорцеви На Плажа Права Нога Одмор Лето Кратки Панталони

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Машки Летни Шорцеви На Плажа, Спортски Кратки Пантало�

DEN 319.84
Капрезе Мажи Широка Нога Шорцеви За Плажа Дневна Мини Панталони Со Висок Струк Празнични Дно Еластична Облека За Плажа Со Половината
  • Ново
Оценка на клиентот:

Капрезе Мажи Широка Нога Шорцеви За Плажа Дневна Мини Панталони Со Висок Струк Празнични Дно Еластична Облека За Плажа Со Половината

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Машки Летни Шорцеви На Плажа, Хавајски Кратки Пантало�

DEN 2.00
Иопко Машки Шорцеви Карго Шорцеви За Мажи Машки Модни Спортски Памучни Мулти Џебни Маскирни Обични Кратки Панталони Шорцеви
  • Ново
Оценка на клиентот:

Иопко Машки Шорцеви Карго Шорцеви За Мажи Машки Модни Спортски Памучни Мулти Џебни Маскирни Обични Кратки Панталони Шорцеви

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.брбрдеар Клиент за да избег�

DEN 319.52
Лопеција-Ста Мода Женско Лето Секојдневен Половината Еластичен Џеб Еднобојни Шорцеви Се Занимава Клиренс Шорцеви За Жени Тренингот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лопеција-Ста Мода Женско Лето Секојдневен Половината Еластичен Џеб Еднобојни Шорцеви Се Занимава Клиренс Шорцеви За Жени Тренингот

Моден Женски Летен Лежерен Џеб За Врвки Со Врвки Со Цврста Боја Можеме да гарантираме дека целокупниот �

DEN 543.84
Женските Модни Ресни Четкаа Тексас Шорцеви Секојдневни Прави Фармерки Панталони Хеланки Со Врвки со Џебови Плус Големина Женска
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женските Модни Ресни Четкаа Тексас Шорцеви Секојдневни Прави Фармерки Панталони Хеланки Со Врвки со Џебови Плус Големина Женска

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 67см / 26.35" Должина : 46см / 18 Бели Фустан Панталони П

DEN 319.84
Хеи_к Женска Мода Беспрекорен Плетен Висок Струк Праска Задник Тесни Јога Шорцеви Спортски Трчање фитнес панталони шорцеви за
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хеи_к Женска Мода Беспрекорен Плетен Висок Струк Праска Задник Тесни Јога Шорцеви Спортски Трчање фитнес панталони шорцеви за

Женска Мода Беспрекорна Плетена Праска Со Висок Струк Тесни Јога Шорцеви Спортски Трчање Фитнес Пантал

DEN 719.84