• Ново
Хеи_к Женска Мода Беспрекорен Плетен Висок Струк Праска Задник Тесни Јога Шорцеви Спортски Трчање фитнес панталони шорцеви за жени

Хеи_к Женска Мода Беспрекорен Плетен Висок Струк Праска Задник Тесни Јога Шорцеви Спортски Трчање фитнес панталони шорцеви за

Buyers rating:
DEN 719.84

Износ

Женска Мода Беспрекорна Плетена Праска Со Висок Струк Тесни Јога Шорцеви Спортски Трчање Фитнес Панталоникарактеристики : 1. Направете да изгледате толку убаво, секојдневно, стилски и поинаку.2. Погоден за надворешно, празнично, спортско, секојдневно носење. Погоден за сите типови на тело. Погоден за дами или девојки во пролет иumn.3. Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и погодни за секојдневна употреба. Погоден за фармерки или хулахопки.4. Додатоци со вашите омилени долги парчиња, хеланки итн .5. Погоден за забави, слободно време, спорт, ќе ви се допадне!Информации за производот : Сезони : Пролет, есенски пол : Женски Повод : Секојдневен, секој ден материјал : Плетен стил на Ракав : Нормална Дебелина : Стандардниот Костум вклучува : 1 еез дами pants Size USUKEUWaist Hip Length S6103656-62cm/22.05-24.41"70cm/27.56"36cm/14.17"M8123860-68cm/23.62-26.77"76cm/29.92"39cm/15.35"L10144064-74cm/25.20-29.13"82cm/32.28"42cm/16.54" Size : SUS : 6 UK : 10 EU : 36 Waist : 56-62cm/22.05-24.41"Hip : 70cm/27.56"Length : 36cm/14.17"Size : MUS : 8 UK : 12 EU : 38 Waist : 60-68cm/23.62-26.77"Hip : 76cm/29.92"Length : 39cm/15.35"Size : LUS : 10 UK : 14 EU : 40 Waist : 64-74cm/25.20-29.13"Hip : 82cm/32.28"Length : 42cm/16.54" Табела Со Големини : Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 56-62см/22.05-24.41" Хип : 70см/27.56" Должина : 36см/14.17"Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 60-68см/23.62-26.77" Колк : 76см/29.92" Должина : 39СМ/15.35"ГОЛЕМИНА : Л УС : 10 велика Британија : 14 еу : 40 половината : 64-74см/25.20-29.13" колк : 82см/32.28" должина : 42см/16.54" ① ДИЗАЈНИ : шорцеви за жени,чиста боја,висок струк,врвки за влечење,лабаво вклопување,релаксирачки,Секојдневни,странични џебови. ●Повод : пријателска за кожата, меката ткаенина нуди мазна изведба со ниско триење, направете ги овие женски шорцеви за слободно време да одат за јога,на отворено,пешачење, лежење,трчање, џогери ,тренинг,спиење ве Молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било проблеми.

Карактеристики

Производи во категоријата

Елитај Женски Цврсти Шорцеви, Дизајн На Џеб За Појас Со Врвки, Лесни Шорцеви За Теретана За Жени, Удобни Шорцеви за Жени шорцеви
  • Ново
Оценка на клиентот:

Елитај Женски Цврсти Шорцеви, Дизајн На Џеб За Појас Со Врвки, Лесни Шорцеви За Теретана За Жени, Удобни Шорцеви за Жени шорцеви

Женски Цврсти Шорцеви, Дизајн На Џеб Со Врвки За Ремени, Лесни Шорцеви за Теретана За Жени, Удобни Шорцев

DEN 207.84
Глонме Машки Еластичен Струк Хавајски Мини Панталони Секојдневен Одмор Шорцеви На Плажа Права Нога Одмор Лето Кратки Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Глонме Машки Еластичен Струк Хавајски Мини Панталони Секојдневен Одмор Шорцеви На Плажа Права Нога Одмор Лето Кратки Панталони

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Машки Летни Шорцеви На Плажа, Спортски Кратки Пантало�

DEN 319.84
Панталони Кортос Пара Мујер Тала Гранде Салон Шорцеви Жени Шорцеви Со Висок Струк Жени Шорцеви Во Средината На Бутот Салон Ниски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Панталони Кортос Пара Мујер Тала Гранде Салон Шорцеви Жени Шорцеви Со Висок Струк Жени Шорцеви Во Средината На Бутот Салон Ниски

oreфипром основни вредности : Заштедете Пари И Сигурен Ја исполнуваат вашата нормална употреба ● Пониск�

DEN 1.00
вендунид машки панталони Мажи Спортска Вратоврска Боја Печатени Шорцеви Обични Шорцеви Со Врвки Со Среден Струк Со Џебови Црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

вендунид машки панталони Мажи Спортска Вратоврска Боја Печатени Шорцеви Обични Шорцеви Со Врвки Со Среден Струк Со Џебови Црна

50" Детски Плоштади Чајната Кујна Организација И Складирање Јога Панталони Товарни Панталони За Мажи Па�

DEN 3.33
Летни Шорцеви Жени Со Висок Струк Еластична Лабава Лежерна Кратка Плажа Хараџуку Краток Женски Тренинг Појас Слаби Кратки Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Шорцеви Жени Со Висок Струк Еластична Лабава Лежерна Кратка Плажа Хараџуку Краток Женски Тренинг Појас Слаби Кратки Панталони

Материјал : Полиестер Стил На Панталони : Редовен Тип На Затворање : Еластична Половина Декорација : Нико

DEN 193.60
Ден На Независноста Гилигилисо Облека За Продажба Женски Лесни Шорцеви Секојдневен Ден На Независноста Печатење Кратки Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ден На Независноста Гилигилисо Облека За Продажба Женски Лесни Шорцеви Секојдневен Ден На Независноста Печатење Кратки Панталони

Женски Лесни Шорцеви Секојдневен Ден На Независноста Печатете Кратки Панталони Еластична Врвка За Вле�

DEN 0.33